Новини | без цензури!

1/3

Анатолій Гриценко: Жоден з регіоналів про уряд Азарова доброго слова не сказав

Анатолій Гриценко: Жоден з регіоналів про уряд Азарова доброго слова не сказав 

У прямому ефірі «Громадського радіо» Анатолій Гриценко прокоментував спробу відправити Кабмін у відставку:

 

«Я спілкувався з регіоналами у парламенті. Жоден з них доброго слова про цей уряд не сказав. Найм’якше визначення цього уряду – вибачте, дебіли. Це цитата. Нічого не розуміють, тільки крадуть, жодного питання не вирішиш - це говорять регіонали про свій уряд. Вони не поважають своїх міністрів».

 

 

На думку Гриценка, Янукович тримає уряд Азарова з психологічних причин, бо не хоче діяти під тиском.

 

 

«Три президенти, абсолютно різних – Кравчук, Кучма, Ющенко одним голосом сказали: уряд має піти у відставку. Країні треба принести спокій», - прокоментував Гриценко.

«Азаров заявляє, що немає більше підстав для протестів – вибачте! Я був міністром-силовиком. Якби таке трапилось, не дай Боже, і якійсь підрозділ Міноборони отак по-злочинному, вийшовши за межі моралі й закону, бив людей – негайно поклав би рапорт про відставку. Захарченко  - офіцер, генерал армії України. Він сидить і тремтить», - заявив Гриценко.

 

 

«Вони просто одного з ментів, а точніше, вибачте, мусорів, на київському рівні звільнили. Треба не просто звільнити міністра, а притягти до кримінальної відповідальності всіх у цьому ланцюгу, хто віддавав завідомо злочинний наказ проти мирних людей і тих, хто його злочинно виконував. Ми  бачили відео – вони забрали людей, привезли прямо до парадного входу Адміністрації президента, там їх ставили на коліна і по-звірячому били. Такі саме кадри, як ми інколи бачили з Сирії, Лівії», - констатує Гриценко.

 

 

За його словами, такі дії прощати не можна. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

05 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
12 Лютого, 2020