Новини | без цензури!

1/3

Гриценко: І в Беркуті є порядні люди...

Про це розповів народний депутат Анатолій Гриценко.

 

Цієї ночі, 4 грудня, Гриценку передали записи радіообміну командирів Беркуту під час нічного штурму Майдану 30 листопада.

 

За словами політика, із радіообміну ясно, що це був завчасно спланований напад, з чіткою координацією дій окремих груп спецпідрозділу.

 

- Команди, доповіді, характерні голоси - все це може допомогти слідству відтворити картину злочину, визначити поіменно керівників і окремих виконавців злочинного наказу. Записи мною передано різним людям для збереження у різних місцях.

 

Про факт їх отримання я одразу ж повідомив: з трибуни Майдану, близько 02:30 ночі. Принагідно подякував порядним людям, які є навіть в тому Беркуті, що безпосередньо знищував Майдан. Чому передали мені? Довіряють. Напевно Генеральній прокуратурі, яка за дорученням Президента проводить розслідування - не довіряють, - повідомив народний обранець.

 

Гриценко повідомив, що теж не має довіри до нинішньої Генеральної прокуратури, проте завтра офіційно надішле Віктору Пшонці копію цих файлів.

 

- Можливо, він їх має, не знаю. Захоче - використає в ході слідства. Хоча я впевнений: слідство те об'єктивним зараз не буде (ключове слово "зараз"). Чому? Тому що наказ Беркуту віддавали згори. З високої гори... - підкреслив опозиціонер.

 

P.S. Для журналістів: інших коментарів з цього приводу від мене не буде. Для слідчих прокуратури: записи я отримав від невідомої людини; від невідомої, але порядної людини: отак і вказуйте у своїх протоколах - тоді я їх підпишу.

 

 

 

 

Поділитись новиною:

05 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте