Новини | без цензури!

1/3

Олійник: Побиття прокурора свободівцями – неєвропейський вчинок!

Побиття прокурора представниками «Свободи» – ганебний вчинок, який відкидає Україну від євроінтеграційного шляху розвитку. Таку думку висловив народний депутат, член парламентської фракції Партії Регіоінів Володимир Олійник, коментуючи інцидент, який стався у вівторок, 10 грудня, в Апеляційному суді Києва.

 

 

«Сьогодні стало відомо, що представники «Свободи» під час проведення судового засідання накинулись на представника прокуратури, побили його, намагалися зірвати кітель. Безумовно, в їх діях є ознаки злочину, відповідальність за який передбачена частиною 2 ст. 345 – це погроза або насильство стосовно співробітника правоохоронного органу. За цим фактом відкрите кримінальне провадження», - повідомив Володимир Олійник.

 

«Цей вчинок свідчить про повне ігнорування представниками «Свободи» українських законів. Своїми діями вони дискредитують Україну в очах європейської спільноти. І це при тому, що на словах вони закликають до європейської інтеграції. На ділі ж своїми вчинками відкидають Україну з цього шляху», - додав він.

 

«В Європі поважають закон, і якщо представник правоохоронних органів виконує свій обов’язок, його дії можуть бути оскаржені. Але бити представника правоохоронних органів нікому не дозволено ані в Україні, ані в Німеччині, ані у Франції. І тому ми повинні застосувати силу закону – притягувати до відповідальності тих, хто чинить насильство над громадянами, представниками влади, які виконують свій обов’язок», - резюмував він.

 

Джерело: Прес-служба Партії Регіонів

 

 

 

Поділитись новиною:

10 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Партії Регіонів

Коментарі

федя |

13:46 10 Грудня, 2013

 

 

(-1)

Какие там переговоры с бандерами, на нары нафик и всё тут. Их место полонына баранов пасть.

Не Федя |

13:52 10 Грудня, 2013

 

 

(0)

Тебе боров анальный только про европейские ценности рассуждать.

гость |

14:21 10 Грудня, 2013

 

 

(0)

олень, - говорящая ты голова рыгов, а кто ответить за пробитые головы детей и журналистов ? Имеешь ли ты право рот свой поганый открывать? чудовище ты- будь проклят

гость |

14:43 10 Грудня, 2013

 

 

(+2)

ублюдок, о каких детях ты тут мямлишь, о тех, что цепью махали и металлическими прутьями по головам беркут били? Так этих детей, вообще розчленить нужно. Бендеровцы ненужны в Киеве, убирайтесь отсюда мрази к себе на Говерлу, дуйте в трембиты (в волосатые) и епитесь в жопу...вуйки холобудные...быдло.

Гостю |

14:48 10 Грудня, 2013

 

 

(+1)

Ответят, те кто должен ответить!!! Кто вытащил на майдан всю эту ораву и не позаботился о их безопасности!!! Имена называть????

Ujcn |

14:49 10 Грудня, 2013

 

 

(+1)

Себя прокляни!

|

15:40 10 Грудня, 2013

 

 

(0)

Пидорки, вы для этого спецом детей подставили

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте