Новини | без цензури!

1/3

Майдан повернув Україну на карту світу – екс-консул

Масові протести в Україні повернули нашу державу на карту світу і нею знову почали цікавитися. Про це заявив колишній Генеральний консул України в Стамбулі Богдан Яременко.

 

«Народ, який є єдиним джерелом влади в нашій державі, фактично повернув країну у європейську сім’ю. У всьому світі відразу зріс інтерес до подій, що відбуваються в Україні. Власне, і те, що до Києва приїхало багато впливових західних політиків, свідчить про те, що у нас є друзі, готові співробітничати та простягнути руку допомоги. Завдяки Майдану двері до Європи залишаються відчиненими», - зазначив дипломат.

 

За словами Яременка, велика частина світу зі співчуттям та інтересом дивиться на події в Україні.

 

«Цей інтерес викликали масштабні зрушення в українському суспільстві, які мають не політичний чи соціально-економічний зміст, а спровоковані перш за все зміною світогляду людей», - підкреслив дипломат.

 

На думку Яременка, реакція західних держав після не підписання Угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі була цілком зрозумілою.

 

«Після достатньо неоднозначного рішення уряду про призупинення підготовки до підписання Угоди, у наших західних партнерів був справжній шок, оскільки вони покладали на Україну певні надії, мали певні плани. Коли країна робить різкий і несподіваний поворот у своєму зовнішньополітичному курсі, це викликає гірке розчарування, яке призводить до недовіри. Країна починає поступово зникати з карти світу для тих, хто розчарований. До неї зменшується інтерес, а значить і бажання співробітничати», - заявив він.

 

Нагадаємо, що Богдан Яременко різко розкритикував дії спецпідрозділу «Беркут» при розгоні Євромайдану, після чого МЗС відізвало його в Київ з посади Генерального консула України в Стамбулі.

 

Прес-служба Третьої Української Республіки

 

 

 

 

Поділитись новиною:

12 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Третьої Української Республіки

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020