Новини | без цензури!

1/3

Оксана Калетник: Губернатор Мовчан не є самостійним у прийнятті рішень

Голова Вінницької обласної державної адміністрації на сьогодні не здатен самостійно приймати рішень, потрібних для регіону. 

 

Про це заявила народний депутат України  Оксана Калетник.

 

За її словами, Вінниччина, здається, єдина в країні область, де губернатором керують представники великого бізнесу. А також, як це не дивно, багато, що за нього вирішують представники місцевої влади.

 

«Недарма кажуть про те, що нинішній голова Вінницької обласної державної адміністрації - слабовольний керівник, - зазначила Оксана Калетник. – Наприклад, частину завдань йому диктує Вінницький міський голова Володимир Гройсман, який користується справжнім авторитетом у громади. Водночас пан Мовчан є виконавцем вказівок також певної групи людей, які мають вплив у регіоні», - зазначила Оксана Калетник.

 

За словами Оксани Калетник, серед людей, до думки яких керівник Вінницької обласної державної адміністрації не просто не прислухається, а яким радий прислужитися, народний депутат Григорій Заболотний (який до обрання певний час керував аграрним сектором області, де нині зосереджені всі бізнес-інтереси Івана Мовчана). А також народний депутат Петро Порошенко, який сьогодні неофіційно приймає важливі для області рішення. 

 

«Мене дуже дивує, як Петру Порошенку одночасно вдається стояти четвертим на трибуні Євромайдану, зупиняти провокації у натовпі біля Адміністрації Президента, заявляючи про свою опозиційність до влади, і в той же час бути фактичним керівником Вінницької області. Для такої красивої політичної гри дійсно потрібен досвід і талант, - заявила Оксана Калетник. Тим часом губернатор покірливо слухає і виконує його команди, при цьому таке спілкування не відбувається напряму! Спілкування йде через інших народних депутатів», - сказала вона.

 

«Дуже прикро, у що у такого перспективного і важливого для України регіону як Вінниччина сьогодні найгірший керівник за всі роки незалежності», - підсумувала вона.

 

Прес-служба народного депутата України Оксани Калетник

 

 

 

 

Поділитись новиною:

12 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба народного депутата України Оксани Калетник

Коментарі

Дану новину не можна коментувавати.

(2)
21 Лютого, 2022