Новини | без цензури!

1/3

Аверченко: Людей, які хочуть допомогти Майдану, з кожним днем більшає

Все більше українців надають активістам Майдану допомогу у той чи інший спосіб. Про це заявив народний депутат від "УДАРу" Сергій Аверченко на брифінгу в Штабі національного спротиву.

 

 

"Я хочу подякувати всім людям, які нам безкорисно допомагають. Ось, наприклад, днями ми купували буржуйки. Замовили 5 штук. А нам кажуть, для Майдану ми привеземо просто так. Ми порахували, потрібні ще буржуйки. Знову замовляємо, кажемо, давайте хоча б за ці вже заплатимо. А нам відповідають: ми вам привеземо скільки треба, тільки стійте до перемоги", - зазначив Аверченко.

 

Він також розповів, що після погромів силовиків 10 грудня, на Майдані вдалося все впорядкувати, прибрати сміття, відновити намети і навести лад в приміщенні Будинку профспілок. "До нас вже приходили з перевірками деякі структури, зокрема, санепідемстанція, водночас суттєвих зауважень від них не було", - зазначив депутат.

 

Аверченко також розповів, що співробітники ДАІ відмовляються пропускати на Майдан машини, які везуть продукти, воду чи необхідні мітингувальникам речі. Водночас народні депутати вирішують цю проблему, сідаючи за кермо відповідних автівок. "Я протягом останніх днів тільки тим і займаюся, що сідаю за кермо і як народний депутат доводжу автівки до Майдану то з Поштової площі, то з вулиці Грушевського. Інакше ДАІ не пропускає автомобілі. Тож якщо треба сюди нам щось провезти, я можу керувати всіма видами транспорту",- пожартував Аверченко.

 

 

 

 

Поділитись новиною:

12 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба партії УДАР

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020