Новини | без цензури!

1/3

Парубій: Якщо влада знову пришле на Євромайдан "Беркут" - ми будемо застосовувати більш ефективні засоби захисту

Комендант Майдану, народний депутат від фракції "Батьківщина" Андрій Парубій попереджає владу та силовиків, що при спробі штурму Євромайдану люди не будуть спокійно підставляти голови під кийки.

 

 

Про це він заявив сьогодні на брифінгу у Штабі національного спротиву.

 

"Я хочу попередити і Януковича, і керівництво Міністерства внутрішніх справ: вже тричі калічили наших людей, які прийшли захищати мирних протестувальників. Вже тричі наші хлопці стримували неймовірні за жорстокістю атаки. І я хочу сказати, що якщо буде ще одна така атака, я не можу гарантувати, що ми так само, як і в попередні рази, спокійно  підставимо наші голови під кийки і дозволимо, щоб наших найкращих хлопців калічили працівники "Беркуту". Якщо влада спробує ще раз пустити на Майдан "Беркут" - ми будемо застосовувати більш ефективні засоби захисту і більше не дозволимо, щоб жодну людину з Майдану калічили та відвозили до лікарні", - заявив Парубій.

 

Він повідомив, що опозиція та громадяни тримають Майдан вже 21-й день і час від часу відбивають атаки на мирних протестувальників. "Жодного разу наші протестувальники не  використовували силу та не проявляли агресію щодо працівників міліції. Кожного разу під час атак наші хлопці своїми тілами захищали мирних протестувальників. Водночас за цей період величезна кількість Євромайданівців отримало травми, сотні людей опинилися в лікарнях з травмами голови від ударів", - сказав комендант Майдану.

 

За словами Андрія Парубія, головна функція і головне завдання, яке стоїть сьогодні щодо оборони Майдану – це оборона мирних демонстрантів: "Створено загони самооборони Майдану, які під час сутичок стоять на передовій та здатні захистити від "беркутівців". По всіх загонах є вказівка не проявляти агресію та не застосовувати силу".

 

"Сила Майдану не у висоті барикад, а в силі духу тих людей, які є на Майдані. Наша найбільша сила – це самоорганізація та мобілізація", - наголосив комендант Євромайдану.

 

Андрій Парубій також повідомив, що Майдан готовий не тільки до чергових атак, але й до будь-яких провокацій: до виключення електроенергії, відключення водопостачання.

 

"Вживаються відповідні заходи, деталі яких тримаються в таємниці", - сказав народний депутат.

 

Джерело: Прес-служба ОО «Батьківщина»

 

 

 

Поділитись новиною:

12 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба ОО «Батьківщина»

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020