Новини | без цензури!

1/3

У наметовому містечку прихильників Партії Регіонів затримали провокаторів

У наметовому містечку прихильників Партії Регіонів, розташованому в Маріїнському парку столиці, біля будівлі Верховної Ради, затримані активісти євромайдану, перед якими стояло завдання шляхом організації провокацій дискредитувати учасників мітингу.

 

При огляді в одного із затриманих на ім'я Геннадій були виявлені паспорт, водійські права, а також пропуск охорони євромайдану.

 

Відповідаючи на питання про цілі своєї появи на мітингу Партії Регіонів, чоловік зізнався в тому, що виконує «... халтурку на прохання євромайдану».

 

Сама «халтурка», за його словами, полягала в тому, щоб при появі на мітингу ПР знімальних груп центральних телеканалів вдавати із себе «випившого прихильника Партії Регіонів, який знаходиться на акції за 200 гривень».

 

«На євромайдані мені запропонували заробити 800 гривень. Моє завдання полягало в тому, щоб на камери провідних телеканалів країни - «Інтер», «1+1», «5 канал», «24» - говорити про те, що я тут знаходжусь за гроші. Зі мною була група підтримки. Їх облич я не знаю, але мене запевнили, що вони тут присутні», - розповів Геннадій.

 

До всього, для того, щоб «нетверезий» стан провокаторів виглядав максимально правдоподібно, за його зізнанням, на євромайдані їм попередньо давали алкоголь.

 

 

Джерело: Прес-служба Партії Регіонів

 

 

 

Поділитись новиною:

12 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Партії Регіонів

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020