Новини | без цензури!

1/3

Кличко: Ми переможемо і будемо жити в сучасній європейській країні, скільки б Беркуту не насилала на нас влада

Від того, хто сидить вдома і каже, що від нього нічого не залежить, дійсно нічого ніколи залежати не буде. Тож всі українці, кому не байдуже їхнє майбутнє, повинні вийти на Майдан і висловити своє прагнення жити в сучасній європейській країні. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, виступаючи вночі зі сцени Майдану.

 

 

“Я хочу подякувати кожному, хто виходить на Майдан і бореться за своє майбутнє, за майбутнє своєї Батьківщини. Нас намагаються залякати: якась “терористична атака” в Борисполі чи Жулянах, метро три доби закритe в центрі, розповсюджують різні чутки, забороняють дітям ходити до школи. Але нас не залякати”, - наголосив Віталій Кличко.

 

Він відзначив, що разом з братом Володимиром вони реалізували в життя всі свої спортивні мрії. “Але ми продовжуємо мріяти жити в сучасній європейській країні, де кожна людина може себе реалізувати і бачить перспективи. І ми зможемо втілити цю мрію в життя, скільки б Беркуту не насилала влада. Тому що ми боремось за наше європейське майбутнє. І ми переможемо”, - підкреслив лідер “УДАРу”.

 

_SK_5366

_SK_5385

_SK_5420

_SK_5465

_SK_5484

_SK_5527

 

Водночас брат Віталія Володимир Кличко розповів, що відвідував багато країн, але барикад по 5 метрів, які нині відділяють чинну владу в Україні від народу, він не бачив в жодній країні.

 

“Я виходив на ринг дуже багато разів, і в мене було багато різних суперників. Але я захоплююся вами. Ви - герої. Я б не хотів мати у ринзі таких суперників, як ми. Тому що нас не перемогти”, - підкреслив Володимир.

 

Він також наголосив на важливості бути стійким і цілеспрямованим, щоби досягти перемоги. “Влада думає, що ми втомимося, змерзнемо, втратимо ціль, розійдемося. А цього не станеться. Тому що у нас чемпіонський настрій. І найважливіше – у нас є правда, за яку ми стоїмо, і воля до перемоги. І ми досягнемо успіху”, - підкреслив Володимир.

 

Після нічого виступу на сцені брати Клички відвідали наметове містечко афганців, розташоване на Майдані Незалежності і поспілкувалися з військовими.

 
 
 

Поділитись новиною:

13 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба партії УДАР

Коментарі

гість |

06:34 13 Грудня, 2013

 

 

(-2)

То чого ж ти дов...ний боксер просиш Беркут щоб той вас на камери поштовхав?

О.И. |

06:49 13 Грудня, 2013

 

 

(+1)

Люди со всех регионов Украины едут добровольно, по зову сердца, потому что хотят перемен, потому что хотят жить в лучшей стране, где нет насилия и коррупции. В стране без диктаторов. Народ Украины не хочет, чтоб на них смотрели, как на людей второго сорта, народ хочет, чтоб нашу страну считали равной, европейской державой, а не феодальной страной, где под покровом ночи "Беркут" делает набеги на мирных граждан. Народ едет на Евромайдан за равные возможности для своих детей, за справедливое правосудие, за будущее своей страны!!! Спасибо братьям Кличко за поддержку украинского народа. Вы- патриоты и герои Украине. Героям- слава!!!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020