Новини | без цензури!

1/3

У Львові пікетували СБУ та відділення Укрпошти

12 грудня 2013 року у Львові відбулося пікетування управління СБУ. Кілька тисяч осіб із львівського майдану, скандуючи гасла з вимогою припинити репресії, пройшли містом.

 

 

Біля управління СБУ пікетувальники скандували: "СБУ - не КГБ!", "Свободу політв’язням!", "Служіть народу!". У руках вони тримали плакати: "СБУ –  не КГБ!", "Ви не енкаведисти, а сини народу!",  "СБУ, не служи Путіну!", "Ти син народу, а не раб режиму!".

 

Як прокоментувала співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву, народний депутат Ірина Сех, Служба безпеки України ретельно стежить за учасниками акцій. "Постійно ми бачимо на мітингах, пікетуваннях кілька камер СБУ, які пишуть усе, зокрема виступи опозиційних політиків. Думаю, що першочерговим ініціатором порушення кримінальних проваджень є СБУ. Так виглядає, що вони прислуговують Кремлю, продовжуючи традиції КГБ", - зазначила Ірина Сех.

 

Перед пікетувальниками виступили депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Любомир Мельничук та депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Андрій Холявка. Свободівці наголосили, що в державі тривають репресії, порушують кримінальні справи проти мирних учасників акцій протесту. Вони закликали працівників СБУ не виконувати злочинних наказів. Учасники акції радісно відреагували на звістку про те, що з-під варти відпустили Олега Матяша.

 

Також відбулося пікетування Львівського відділення Укрпошти, керівник якого Василь Веселий забороняє працівникам навіть в обідню перерву йти на Майдан. Також Укрпошта ймовірно поширила листівки проти євроінтеграції. Учасники пікету тримали плакати: "Веселий! Відпусти людей на Майдан!", "Поштові скриньки - не для брехні!", "Веселий, не поширюй брехню!", "Поштарі - з народом, а ти?", "Пошта - не смітник!", "Пошта - не для агіток режиму!". Перед пікетувальниками виступив свободівець Костянтин Орловський.

 

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода» 

 
 
 
 

Поділитись новиною:

13 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020