Новини | без цензури!

1/3

Євросоюз вже розрізняє українську владу і український народ - Безсмертний

Прийнявши резолюцію щодо України, Європарламент дав важливі сигнали і для української влади, і для українського народу. Про це заявив представник «Третьої Української Республіки» Роман Безсмертний.

 

 

«Очевидно що Євросоюз на даному етапі розрізняє українську владу і український народ. В цій резолюції є два важливих сигнали. Перший - це сигнал українській владі: Прийдіть до тями і, якщо хочете добра для держави і народу, повертайтеся до діалогу і підписуйте Угоду. І другий для українського народу: Щоб не сталося з Угодою про асоціацію, ми готові на безвізовий режим, а також на різного роду гуманітарні, соціальні та інформаційні проекти. Вони можуть стосуватися сфери ЗМІ, ринку праці, навчання, окремих бізнес-проектів в рамках співпраці з країнами ЄС. Це – ключові сигнали різним суб’єктам в Україні», - зазначив він.

 

Також Безсмертний нагадав, що поява резолюції Європарламенту співпала з оголошенням послання президента Росії Володимира Путіна до Федерального зібрання, де також прозвучала оцінка ситуації в Україні та певні пропозиції до української влади.

 

«Отже зараз ситуація виглядає просто: з одного боку лежить резолюція Європарламенту, з іншого - звернення Путіна. Очевидно, що в пунктах які в них описані, резолюція Європарламенту виглядає респектабельнішою. Вибір українського народу зроблено», - підкреслив він.

 

 
 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

13 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Третьої Української Республіки

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020