Новини | без цензури!

1/3

Царьов: Заклики священика брати в руки зброю, вішати і вбивати - це виклик суспільству

Заклики священика брати в руки зброю, вішати і вбивати – це виклик суспільству, наруга над основами моралі та віри. Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Олег Царьов, коментуючи резонансне відео, що з'явилося в Інтернеті і на якому священик проповідує ненависть та кровопролиття в оточенні людей із символікою «Свободи».

 

«Агресивність псевдоєвроінтеграторів не перестає дивувати, якщо подивитися відео, де їх напучує їхній духовний лідер. Християнство – це в першу чергу любов, прощення і милосердя . Тому заклики священика брати в руки зброю, вішати і вбивати - це виклик суспільству, наруга над основами моралі та віри», - зазначив Олег Царьов.

 

Він закликав європейців, які сьогодні знаходяться в Україні і виступають на майдані, звернути увагу на наступне: «Заклики до вбивства і фізичного усунення інакомислячих – це те, що ви хочете бачити у себе в Європі? Барикади на вулицях і блокування адміністративних та державних установ – це те, що ви дозволили б у Брюсселі? Уявіть собі заблоковану і захоплену мітингувальниками мерію Парижа або заблокований Бундестаг. Про яку тоді демократію йдеться?! Чи ті єврочиновники і європарламентарії, які сьогодні так занепокоєні тим, що відбувається в Україні, і виступають на майдані перед тими, кого напучував цей священик, - вони теж виконують благородну місію просування демократії? У себе, у своїх розвинених демократичних країнах, ви теж це підтримували б? Кожен день у заявах і виступах єврочиновників та європарламентаріїв щодо України застосовуються подвійні стандарти».

 

Закликаючи європейців звернути увагу на те, що майдан – це ще не вся Україна, політик наголосив: «Більшість людей не поділяють точку зору тих, хто стоїть на майдані. Вони хочуть, щоб була робота, щоб вчасно виплачувалися зарплати, пенсії, щоб працювали школи і дитячі садки».

 

«Ті ж, хто виступає, закликаючи чинити спротив міліції, блокувати вулиці, руйнують державність України. Їх не цікавить життя простих людей. Їм потрібна війна і жертви. Вони хочуть отримати владу за будь-яку ціну», - підсумував він.

 

Джерело: Прес-служба Партії Регіонів

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

13 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Партії Регіонів

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020