Новини | без цензури!

1/3

Яценюк – Януковичу та ПР: "На вас лежатиме відповідальність в разі будь-яких зіткнень і провокацій

"Звертаємось персонально до президента, його Партії регіонів і всіх, хто організовують звезення людей за гроші на суботу і на неділю – не робіть провокацій", - сказав голова Політради ВО "Батьківщина" та фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк на брифінгу в Штабі національного спротиву на Майдані в четвер, 12 грудня.

 

 

"Якщо ви вже везете людей за гроші, везіть їх на те місце, де ви проводите платні мітинги протягом останніх двох тижнів – до Верховної Ради, щоб уникнути будь-яких спроб роздмухати протистояння та провокацій".

 

Арсеній Яценюк наголосив, що Майдан – це мирна акція: "Ми довели, що всі люди на Майдані не просто мирні, а виховані, інтелігентні, спокійні. Протягом останніх трьох тижнів не було жодних зіткнень навіть з "тітушками", які ходять по Києву".

 

"Звертаємось до влади - звозіть платний мітинг туди, де ви його проводите протягом останніх трьох тижнів. На вас буде лежати відповідальність за будь-які зіткнення і будь-які провокації", - підкреслив Арсеній Яценюк.

 

В інтерв’ю журналістам він підкреслив, що є один із сценаріїв щодо даної ситуації, "авторами якого є не українці": "Коли силовими методами будуть намагатися знищити Україну і українську демократію".

 

"Якщо будуть силові методи Гаазький суд і міжнародний кримінальний трибунал буде не за горами", - наголосив Арсеній Яценюк.

 

"Треба чітко зрозуміти в першу чергу для президента, що Лукашенкою йому не вдасться бути. І не тільки тому, що йому це не потрібно, а тому що уряд Лукашенки не корумпований в таких обсягах, як український. І, як це не дивно, в Білорусі є хоча б якийсь рівень підтримки їхнього режиму", - сказав він.

 

Арсеній Яценюк додав, що так само президенту Януковичу "не вдасться бути Володимиром Путіним": "Тому що для того, аби бути Володимиром Путіним, треба мати ядерну зброю, бути членом Ради безпеки ООН, треба мати серйозний геополітичний вплив в світі, в тому числі і по питаннях Сирії, Ірану і Афганістану, треба мати нафту і газ".

 

"Виходячи з цього, в Януковича є тільки один шлях – не повертатись спиною до ЄС, а навпаки - протягнути руку ЄС і вирішити політичний конфлікт в Україні мирно", - наголосив Арсеній Яценюк.

 

Джерело: Прес-служба ОО «Батьківщина»

 

 

 

 

Поділитись новиною:

13 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба ОО «Батьківщина»

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020