Новини | без цензури!

1/3

Бригинець: На АнтиМайдан збирають бюджетників, держслужбовців, навіть людей з реабілітаційних центрів

Регіоналам наказано організувати на АнтиМайдан по 5 тис. держслужбовців з кожного району Києва. По всій Україні бюджетників та держсужбовців добровільно-примосово звозить на АнтиМайдан, погрожуючи звільненнями. Людей на АнтиМайдан збирають навіть по реабілітаційних центрах боротьби з алкоголізмом та наркоманією, і теж обіцяють заплатити по 300 грн. кожному.

 

 

Про це повідомив народний депутат України (фракція «батьківщина») Олександр Бригинець.

 

«Я маю інформацію від вчительки з Черкаської області про те, що їй та її колегам дали вказівку бути в суботу та неділю на АнтиМайдані, а вона їхати не хоче і в той же час боїться втратити роботу. А держслужбовцям Київської області наказали бути вихідними на Антимайдані з 7 ранку до 19.00 вечора, видали по 300 грн., та попередили, що кожні дві години вони повинні будуть відмічати свою присутність на мітингу», - повідомив О.Бригинець.

 

«Влада, створюючи свій АнтиМайдан, застосовує для цього всі державні ресурси. Це означає, що йдеться не про громадянське протистояння одних та інших людей, а про протистояння народу і влади, яка використовуючи адмінресурс для підкупу і залякування частини громадян, намагається використати їх як живий щит для самозахисту» - заявив О.Бригинець.

 

Бригинець закликав представників ЄвроМадану розуміти, що ті люди, які приїхали на АнтиМайдан – це ті, хто не наважився ризикнути своїм місцем роботи, для того, щоб відстояти свої права. Це переважно бідні і залякані люди, які викликають не обурення та агресію, а лише співчуття. 

 

«Я сказав переважно, тому що, безумовно, крім живого щита держслубовців, владою буде використано і організовані групи бойовиків і штатних провокаторів. Але кількість їх нікчемна у порівнянні з усіма іншими», - наголосив О.Бригинець. 

 

Саме тому, на думку нардепа, наше завдання полягає в тому, щоб зробити все мо жливе, для того, щоб формальні представники АнтиМайдану повернулися у свої регіони палкими представниками ЄвроМайдану, а не в свідомими противниками нашого Майдану. 

 

«Український народ єдиний – від Луганська до Закарпаття, від Волині до Криму. Єдина чужорідна складова, яка існує в нашій країні – це злочинна клака В. Януковича. У нас один ворог – не Донецьк, не Крим, не Беркут, і не внутрішні війська, не суди і не прокуратура, а В. Янукович. Змінивши його, реорганізувавши державу, ви побачите, що і суди, і прокуратура, і внутрішні війська, і Беркут, і Крим, і Донецьк - всі працюватимуть виключно на благо нашої держави», - підкреслив О.Бригинець.

 

 

 

Поділитись новиною:

13 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба народного депутата України Олександра Бригинця

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте