Новини | без цензури!

1/3

Чечетов: Україна - багатолика, але вона одна для всіх нас. І нам разом у ній жити

Політики повинні зробити подарунок народу України і «покласти» під новорічну ялинку мир, стабільність та спокій. Про це заявив народний депутат, перший заступник Голови парламентської фракції Партії Регіонів Михайло Чечетов, виступаючи на мітингу, організованому в столиці на підтримку курсу Президента.

 

«Так уже історично склалося, що на території нашої країни проживають представники різних національностей, які говорять різними мовами, які сповідують різні релігії, носії різних національних культур. Це ще раз підкреслює, що Україна - багатолика, але вона одна для всіх нас. І нам разом у ній жити. І підняти її ми можемо тільки об'єднавшись, тільки консолідувавши зусилля, ставлячи понад усе інтереси держави й народу. А інтереси народу вимагають проведення масштабної модернізації нашої держави», - зазначив парламентарій.

 

За його словами, політики повинні зробити подарунок народу України і «покласти» під новорічну ялинку мир, стабільність та спокій. «І ми зробимо все для того, щоб це здійснити», - пообіцяв Михайло Чечетов.

 

Джерело: Прес-служба Партії Регіонів

 

 

 

Поділитись новиною:

13 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Партії Регіонів

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте