Новини | без цензури!

1/3

Запоріжжя втретє масово підтримало київський Майдан

15 грудня 2013 року запорізькі свободівці взяли участь у народному вічі та пройшли маршем центральним проспектом на підтримку Майдану у Києві. У місті Токмак Запорізької области громада також провела акцію підтримки протестувальників у столиці.

  

О 12:00 перед Запорізькою обласною радою зібралося близько 5 тисяч мешканців міста. На мітингу виступили представники опозиційних партій та громадських організацій. За наявною інформацією Запорізька область відзначилася, як позитивом – відправила найбільше серед східних областей активістів на Майдан, так і негативом – голова обладміністрації та міський голова відправили два потяги найманців і б'юджетників на "Антимайдан".

 

"Виходьте всі на Майдани, демонструйте свою громадянську позицію. Якщо ми не будемо байдужими, тільки тоді станемо вільними", – закликала активістка міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Зоя Спицина. Вона нагадала слова Дмитра Донцова: "Душу – Богові, життя – Україні, честь – для себе!"

 

Учасники мітингу рушили центральним проспектом міста до Запорізької міської ради. Під час ходи учасників підтримали автопробігом близько сотні автомобілів з державними та червоно-чорними прапорами. Біля міської ради також відбувся мітинг на якому основу увагу було приділено місцевим злочинцям від влади.

 

У Токмаку о 12:00 також відбувся мітинг на майдані перед Будинком культури. Голова Токмацької районної організації ВО "Свобода" Дмитро Лаба зачитав резолюцію київського Майдану, а потім виступали представники громадських організацій та небайдужі громадяни.

 

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

16 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Запорізької обласної організації ВО "Свобода"

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте