Новини | без цензури!

1/3

Андрій Іллєнко: «У 223-му окрузі – тотальне фальшування народного волевиявлення»

У 223-у мажоритарному виборчому окрузі відбувся колосальний за масштабом підкуп виборців, тиск на членів дільничних виборчих комісій та спостерігачів і свавілля бандитів-«тітушок» під прикриттям міліції. Зокрема, саме приміщення окружної комісії переповнене «тітушками» та депутатами від Партії регіонів, які покривають фальсифікацію виборів. Про це 16 грудня 2013 року заявив голова Київської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», народний депутат України Андрій Іллєнко.

 

«На разі 223-й округ – це єдиний округ з усіх, на якому дані екзит-полу повністю не співпали із тими, що надходять із ДВК. Нагадаю, що згідно з результатами опитування, єдиний кандидат від об’єднаних сил опозиції, свободівець Юрій Левченко переміг провладного кандидата Віктора Пилипиша із розривом у 17%. Усе це свідчить про те, що у 223-му окрузі відбувається масштабна фальсифікація виборів. Закликаємо усіх киян ставати на захист свого вибору та їхати до окружної виборчої комісії по вулиці Щербакова, 49», – заявив свободівець.

 

Народний депутат від ВО «Свобода» Андрій Мохник повідомив, що на дільниці №801002 спостерігачі виявили кілька б’юлетенів, які були зараховані «за» провладного кандидата В.Пилипишина без відповідної позначки. Після перерахунку з’ясувалося, що на користь провладного кандидата зарахували більше 30 голосів, які були віддані за інших кандидатів.

 

«Голова цієї дільничної комісії Віктор Дяченко усю ніч влаштовував істерики та вимагав, аби мене вивели із дільниці. Комісія оголошувала перерви та відмовлялася підбивати підсумки голосування. Та все таки результати підрахували. Проте спостерігачі помітили кілька б’юлетенів, які зарахували «за» В.Пилипишина без відповідник позначок. Після ж перерахунку всіх б’юлетенів, які буцімто були «за» Пилипишина виявилося, що більше ніж у 30-ти відсутні відповідні позначки. Комісія намагалася зарахувати на користь Пилипишина б’юлетені з позначками «за» инших кандидатів», – зазначив Андрій Мохник.   

 

 

Поділитись новиною:

16 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте