Новини | без цензури!

1/3

Бригинець: Визначенням пам’яткооохоронного статусу тепер займається Департамент промисловості?

Влада не може сказати Бригинцю чи має будівля Київського заводу солодких екстрактів за адресою: вул. Фрунзе, 35 охоронний статус поки не побачить її наочно.

 

Як повідомили у КМДА голову підкомітету з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександра Бригинця на його звернення, «питання потребує детального опрацювання з виїздом на місце».

 

«У влади точно шизофренія. Відколи це потрібно виїжджати на місце, щоб дати відповідь на питання чи є будівля пам’яткою чи ні?! Зазвичай, ця інформація міститься у переліку пам’яток та об’єктів культурної спадщини. Невже київська влада настільки поспіхом бігла з КМДА, вивозячи усі документи, що тепер не зможе їх познаходити? Чи навпаки – боїться зайти до КМДА, де залишилася всі інформація, поки в ній знаходяться мітингувальники», - іронізує О.Бригинець.

 

Саме тому нардеп звернувся до прокуратури м. Києва з проханням розглянути відповідь КМДА, як халатне ставлення до своїх обов’язків та ігнорування депутатського звернення.

 

«Як на мене влада просто тягне час і затягує з відповіддю. Можливо, якраз це і є ознакою того, що навколо будівлі проводяться незаконні дії», - додав О.Бригинець. 

 

Крім того, О.Бригинця здивував той факт, що відповідь була надана йому від структурного підрозділу КМДА – від Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.

 

«Департамент промисловості не має стосування до сфери пам’яток. Чи не логічним було б, щоб відповідь на поставлене мною питання надало Управління з питань охорони пам’яток? Тим паче не зрозумілою є відповідь Департаменту щодо необхідності виїзду на місце. Адже за якими критеріями Департамент промисловості хоче зробити висновки чи є будівля пам’яткою, якщо вони не мають на це ні кваліфікації, ні повноважень?», - здивований О.Бригинець.

 

Як повідомлялося, до О.Бригинця через Фб звернулися кияни, які проїжджаю чи повз Київський завод солодких екстрактів за адресою: вул. Фрунзе, 35, побачили вивіску про те, що будівля виставлена на продаж. Відповідний факт викликав у громади питання, з яким вони і звернулися до нардепа.

 

 

 

 

Поділитись новиною:

16 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба народного депутата України Олександра Бригинця

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте