Новини | без цензури!

1/3

Чумак: Через підписані в Москві документи Україна перестає бути конкурентною державою

Сьогодні всі говорять про те, що Україна так і не вступила до Митного союзу, але він вже і не потрібен, адже за цими домовленостями вона взагалі перестає бути конкурентною державою. Таку думку висловив голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, народний депутат від фракції "УДАР" Віктор Чумак під час ефіру на "5 каналі".

 

 

"Це стосується і спільного літакобудування, і спільного суднобудування, і спільної діяльності в напрямку атомної промисловості. Цими документами для нас закривають абсолютно всі інші ринки, і залишається лише один - російський. І цей ринок зараз є дуже ризикованим та залежним, так як на сьогоднішній день Росія - повний банкрут, адже гроші для України вона бере зі свого національного резерву", - підкреслив народний депутат.

 

За його словами, до сьогоднішнього дня ніхто достеменно не знав про ті 15 документів, які були підписані в Росії, а їхні тексти не обговорювалися взагалі. Підписання готувалося настільки таємно, що жоден з цих документів не пройшов внутрішньодержавну процедуру погодження навіть в міністерствах. "І люди, які їхали в Москву, до останнього моменту не бачили остаточної редакції цих документів, бо вони готувалися саме в Росії. Хіба таким має бути формат підготовки міждержавних домовленостей?", - наголосив Чумак.

 

Водночас він зазначив, що зараз вже є неможливим підписання Угоди з ЄС, адже було підірвано найголовніший принцип співпраці - принцип довіри до партнера. "Я не вірю у філантропічність Росії. Вона дала нам кредит не просто так, а під заставу українського майна, яке ми можемо втратити в будь-який момент. Імплементація цих угод - це поглинання української економіки без приєднання за офіційними угодами до Митного союзу, а по факту", - підсумував політик.

 

 

 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба партії УДАР

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте