Новини | без цензури!

1/3

Травознай людинознавчого профілю

Сьогодні святкує своє 70-річчя прозаїк, поет-пісняр, публіцист Шевчук Василь Йосипович. Усі друзі та представники влади прийшли привітати ювіляра з такою визначною датою в приміщення ВОУНБ ім.. К. А. Тімірязєва.

 

«70 – це лише перший Вас ювілей, і вам, як знавцеві народних трав’яних секретів доручено показати силу природи усім. Ви просто не мажте ніякого права померти раніше, аніж в сто років», - так привітав винуватця свята поет та літературознавець Анатолій Подолинний.

 

Василь Йосипович Шевчук народився 1 серпня 1942 року на Тиврівщині. Здобув фах агронома, який на той час був досить таки популярним. Якщо в радянський час здобутки вимірювались п’ятирічками, то життя Василя Йосиповича поділене на десятирічки. Саме такі відрізки часу він відводив (ненавмисне) для кожного виду своєї діяльності. Нині пан Василь проживає в Луці-Мелешківській.

 

Як відомий в Україні траво знай видав книги з народної медицини, в яких вмістив велику кількість легенд, пов’язаних із дивосвітом природи.

 

Сьогодні ювіляра вітали Наталія Миколаївна Гетце від Вінницької обласнї Ради, Василь Андрійович Ковальчук, від Вінницької районної Ради, Віктор Іванович Масіц, голова селища, де народився ювіляр, а також його брати та сестри на поетичній ниві: Михайло Каменюк, Анатолій Подолинний, Леонід Куций та ін..

 

Члени родини іменинника (донька та внучка) щиро дякували своєму батькові за ті секрети вічної молодості, краси та щастя, які він для них відкрив, за навчання, яке вложив до їхніх сердець, та побажали ще довгих років щасливого та самодостатнього життя.

 

 

Поділитись новиною:

01 Серпня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020