Новини | без цензури!

1/3

Янукович: Чергове засідання Українсько-Російської міждержавної комісії відбудеться наступного року в Україні

Наступне, сьоме, засідання Українсько-Російської міждержавної комісії відбудеться у 2014 році в Україні. Про це Президент України Віктор Янукович сказав у Москві після підписання двосторонніх документів.

  

«Ми домовились, і це зафіксовано в підсумковому протоколі комісії (провести наступне, сьоме, засідання в 2014 році в Україні)», - зазначив Віктор Янукович.

 

Він подякував російським та українським урядовцям за плідну роботу в рамках роботи шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.

 

«Я знаю, що цієї роботи не було б на такій оптимальній швидкості, якби не політична воля Володимира Путіна», - сказав Глава Української держави.

 

За його словами, під час засідання сторони проаналізували причини, які призвели до падіння товарообігу між країнами, замороження деяких спільних проектів.

 

«Нам із цього необхідно буде винести уроки на майбутнє», - звернув увагу Президент України.

 

Він наголосив, що першочергову увагу Україні та Росії необхідно буде приділяти поглибленню торговельно-економічної співпраці та реалізації спільних проектів в усіх сферах, які представляють взаємний інтерес.

 

Джерело: Прес-служба Партії Регіонів

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Партії Регіонів

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте