Новини | без цензури!

1/3

Бригинець порівняв Молотова — Ріббентропа з Януковичем-Путіним

«Свого часу усі серйозно обговорювали Пакт Молотова — Ріббентропа. Комусь щось подобалося, комусь – ні. І тільки через багато десятиріч стали відомими таємні додатки до цього пакту, якими комуністи і націонал-соціалісти розділили між собою Європу. Це я про «пакт» Путіна-Януковича». 

 

 

Так народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець прокоментував підписання між Україною та Росією 14 документів за підсумками шостого засідання Російсько-Української міждержавної комісії, яке проходило у присутності президентів двох країн.

 

Парламентар переконаний, що і в даному «пакті» йдеться про перерозподіл Європи, тільки не між В. Путіним і В. Януковичем, а про узаконення, підпорядкованого стану України Росії. 

 

«Про це, до речи, прозоро натякав В. Янукович, коли говорив, що Україна не може підписати жодної угоди з ЄС без згоди на це В. Путіна», - зауважив О.Бригинець. 

«Ми можемо скільки завгодно говорити про користь чи шкоду цього «пакту», але реальну оцінку можна буде зробити лише тоді, коли ми матимемо зміст таємних протоколів. Те що вони є, знають усі. А про що саме у них йдеться, поки що існують лише версії. Вочевидь, дармовий сир та ще й в період суцільного голоду, може бути лише у януковичеловці», - заявив О.Бригинець. 

 

Нардеп впевнений, що як «сплили» протоколи допиту О. Попова, так невдовзі «спливуть» і таємні протоколи, підписані в Росії. 

 

«Адже у команді В. Януковича достатньо людей, які готові підставити одне одного. І це єдине хороше, що є в його команді, і що може бути використано на користь України», - наголосив О.Бригинець. 

 

 

 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба народного депутата України Олександра Бригинця

Коментарі

КИЕВЛЯНКА |

14:27 18 Грудня, 2013

 

 

(0)

Эта банда майданутых уже не знает ,что еще придумать такое чтоб побольше очернить власть. Эти бараны стоят на майдане и думают ,что это правое дело, забыв при этом -- оппозиция привыкла " таскать каштаны из огня ,чужими руками". Обращаюсь к майдану - разойдитесь и дайте киевлянам спокойно готовиться к праздникам! ! !

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте