Новини | без цензури!

1/3

Тягнибок: «Режим хоче ухвалити бюджет проїдання, аби Янукович міг піаритися напередодні виборів»

Бюджет, який завтра хоче ухвалити влада, – це б’юджет для передвиборчої кампанії Януковича. У цьому документі не буде передбачено ніяких інвестиційних статей, не буде закладено ніяких коштів у розвиток української економіки. Це фактично буде б’юджет проїдання, метою якого є створення певного іміджу для майбутнього кандидата в президенти Януковича. Про це під час брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву 18 грудня 2013 року заявив Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок

 

 

«Сьогодні парламентська опозиція заблокувала трибуну ВРУ. Не було оголошено про початок роботи парламенту, чого вимагає законодавство, – було зареєстровано лише 217 депутатів. Тож ті оголошення, які зробив Рибак, є незаконними.

 

Станом на обід середи констатуємо, що ніяких документів із Кабінету Міністрів щодо проєкту закону про Державний б’юджет України на 2014 рік ми не отримували. Ймовірно, що впродовж найближчої години ми цього документа не побачимо. Однак, виходячи з бажань більшости, вони правдами й неправдами мають намір завтра ухвалити в цілому держб’юджет, а не просто обговорити цей надважливий економічний документ. У порушення процедури, у порушення українського законодавства вони й далі планують знущатися з українців, демонструючи своє повне зухвальство», – зазначив очільник українських націоналістів.

 

За словами лідера «Свободи», окрім того, що ніхто не бачив проєкту Держб’юджету, його не опрацьовував жоден комітет ВРУ: «Як можна людям, які орієнтуються в цих питаннях, серйозно працюють у відповідній галузі, за такий короткий проміжок часу ознайомитися з базовою частиною цього документа та ще й детально вивчити цифри? Це питання не обговорювали профільні парламентські комітети, над б’юджетом не працювали депутати. Ми розуміємо, що уряд сидів і чекав відповідних цифр ціни на газ, які вони отримали вчора після поїздки Януковича до Москви. Але отак вже за день ухвалювати головний економічний документ країни – це абсолютно неприпустимо. На засіданні в Голови Верховної Ради ми йому чітко сказали, що до моменту врегулювання політичної кризи в держави ухвалювати будь-які рішення в парламенті є нереально і неможливо».

 

Олег Тягнибок також задекларував, що підписані в Москві домовленості абсолютно суперечить національним інтересам України: «Те, що отримали подачку – зниження ціни на газ до 268,5 доларів, зроблено не для жителів нашої держави. Бо від цієї знижки на газ для кожного жителя України користі немає абсолютно ніякої. Це просто Янукович домовився про знижку на газ для олігархів, які його оточують. Адже саме вони є власниками коксо-хімічної та металургійної промисловости. Відповідно, певні поступки зроблено саме для них, а не для населення.

 

Що ж до 15-мільярдного доларового кредиту, яким піариться Янукович, мовляв привіз гроші в державу, не підписавши угоди про вступ до Митного союзу, то  українці мають розуміти, що це – дуже велика фікція. Росія постійно триматиме Україну за гачок. Адже борг за недобір газу щороку в нас лише збільшується. Саме цей борг може бути оцінено в таку суму, як 15 мільярдів доларів. І в будь-який момент, залежно від того, які кроки робитиме українська влада, Росія може ухвалити рішення про «списання» тих 15-ти мільярдів на рахунок боргу України перед РФ. Тому цей кредит під 5% є просто окозамилюванням. І люди, зрозуміло, не відчують жодного поліпшення від тих великих коштів, привезених із Москви».

 

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

 

 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба ВО «Свобода»

Коментарі

КИЕВЛЯНКА |

20:15 18 Грудня, 2013

 

 

(+1)

"Мирный майдан" это аккупация центра КИЕВА и вандализм ,а так же провокации и мародерство - вот лицо майдана после того ,как его возглавила оппозиция. Власть пытается все наладить во всех сферах жизни страны ,а вы бездельники - сами не работаете и другим не даете. Моя бы воля - вымела бы вас сраной метлой с моего города.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте