Новини | без цензури!

1/3

Кличко: Завдання парламенту сьогодні - відновити Конституцію 2004 року

Завдання парламенту сьогодні - відновити дію Конституції 2004 року. Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко на засіданні круглого столу щодо пошуків шляхів розв'язання політичної кризи парламентським шляхом. Круглий стіл організував комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. У ньому беруть участь народні депутати, експерти, фахівці з конституційного права. 

 

 

"Останні три роки показують: повернення до Конституції 1996 року стало знаряддям для укріплення диктатури. Зокрема, це і спричинило сьогоднішню політичну кризу, - підкреслив Кличко. - Концентрація владних повноважень у руках президента, тотальний контроль президента над урядом створюють небезпечні спокуси", - зазначив лідер "УДАРу".

 

Саме тому, вважає Кличко, в Європі немає президентських республік. Тому і Україна повинна перейти до парламентсько-президентської.

 

"Найпростішим шляхом є виправлення помилок. У 2010 році Конституційний Суд на вимогу Януковича скасував дію Конституції 2004 року – і породив більше проблем, ніж вирішив. Впевнений: наша задача – відновити дію Конституції 2004 року. Під це рішення необхідно зібрати більшість голосів у парламенті", - підкреслив Віталій Кличко.

 

Він зазначив, що створення такої більшості – це ще один крок до виходу з кризи. Оскільки ця більшість зможе поставити крапку в питанні відповідальності влади.

 

"Поновлення дії Конституції 2004 року вимагає повернення до пропорційної виборчої системи виборів, і ці зміни також треба буде провести. Саме тому, після формування нової більшості, матиме сенс ідея зробити усі тижні до кінця сесії пленарними. Тоді парламент зможе прийняти рішення, які справді потрібні країні", - переконаний лідер "УДАРу".

 

 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба партії УДАР

Коментарі

Гость |

14:29 18 Грудня, 2013

 

 

(0)

Клычко что ,Конституцию уже прочитал? Кто ему пишет спитчи?

|

14:38 18 Грудня, 2013

 

 

(0)

"Саме тому, вважає Кличко, в Європі немає президентських республік". А Франция, видать, монархия.

Трогвар |

14:56 18 Грудня, 2013

 

 

(0)

Ребята скажите пожалуйста а зачем нам слабый президент нужен?? чтобы после вероятной победы опозиционного кандидата в 2015 году у него не было никаких полномочий и сил пересажать всю этубанду? по моему мнению нам втрой Ющенко-нео английская королева на украинский лад не нужен! потому что по факту ничего не изменится, будут и дальше страной править бандиты в парламенте а президент будет марионеткой!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте