Новини | без цензури!

1/3

Стецьків: Майдан вимагатиме єдиного кандидата

Майдан і опозиція потребують лідера. Про це у своїй колонці на «УП» написав член «Третьої Української Республіки» Тарас Стецьків.

 

 

 

На думку політика, три тижні протестних акцій наділили нинішній Майдан установчою функцією – «можливістю встановлювати в країні нові правила взаємовідносин поміж людьми».

 

«Реально в країні виникла ситуація, коли Майдан, як широкий національний рух, і кримінальні угрупування, що опанували державні інститути, існують як дві паралельні реальності», - зауважив політик.

 

У той же час, за словами Стецьківа, «політичні і громадські лідери, речники Майдану, мають негайно запропонувати як перевести грандіозний позитивний потенціал цього протесту у русло формування нових правил».

 

Для цього, упевнений політик, Майдан потребує лідера. «Майдан дозріває, щоб поставити перед опозицією вимогу - визначити з-поміж себе єдиного кандидата на посаду президента України», - зазначив він.

 

«Майдан і опозиція потребують не вождя, а дійсно лідера, бо це дає реальний механізм зміни теперішньої влади», - резюмував Тарас Стецьків.

 

Прес-служба Третьої Української Республіки

 

 

 

 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Третьої Української Республіки

Коментарі

Ім |

15:18 09 Січня, 2014

 

 

(0)

а такого немає і ніколи не буде, амбіції кожного не дадуть прийняти рішення

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте