Новини | без цензури!

1/3

Віктор Пинзеник: Газова знижка – поки що тільки обіцянка

Ніякої знижки ціни на газ підписане у Москві доповнення до контракту ще не містить. Про це заявив сьогодні народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, коментуючи зміст опублікованого у пресі документа.

 

 

«Якщо судити по тексту, опублікованого у пресі, то ціна  у 268,5 долара має бути досягнута з 1 січня 2014 року шляхом застосування коефіцієнта «k», - зазначив економіст. При цьому, в документі вказується, що коефіцієнт визначається на 1 число місяця кожного кварталу шляхом підписання  до 10 числа додаткової угоди. У випадку непідписання з будь-яких причин діє існуюча нині система ціноутворення.

 

Коментуючи зміст домовленостей, Віктор Пинзеник наголосив: із тексту договорів випливає, що навіть із 1 січня 2014 року умовою застосування коефіцієнта є підписання додаткових угод. При цьому економіст дослівно процитував умову тексту Доповнення (п.2): «С 1 января 2014 года в случае подписания дополнительных соглашений к Контракту, упомянутых в п.1 настоящего Дополнения…». З тексту доповнення стає очевидним, що нова ціна може почати діяти за умови окремого погодження коефіцієнта, - пояснив депутат. «Очевидно й інше – наявність такої норми може мати єдине пояснення – взяття Україною зобов’язань, що мають бути реалізовані з боку української сторони.

 

Віктор Пинзеник припускає, що вказані зобов’язання пов’язані з передачею в управління двосторонньому консорціуму української газотранспортної системи та, можливо, і інших зобов’язань. І перші рішення з українського боку, очевидно, мають бути реалізовані до 10 січня 2014 року. Інакше за 13 днів до нового року дія ціни у 268,5 дол. уже була б зафіксована у підписаному вчора Доповненні до угоди. 

 

«Щоквартальне погодження ціни стає інструментом «тримання на контролі» української влади» - зазначив політик.

 
 
 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба народного депутата України Віктора Пинзеника

Коментарі

таир |

15:00 18 Грудня, 2013

 

 

(0)

да откуда же ВЫ все знаете! Или за спиной президента стояли, когда подписывали.Все ноете и ноете тошнит уже от ВАШИХ пророчеств. Естественно ,чтобы получить скидку в позе просящего нужно чем-то поступиться. одни хоть что-то делают а остальные только ноют и что-то требуют!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте