Новини | без цензури!

1/3

Азаров: У Держбюджеті-2014 значна увага приділяється розвитку регіонів

У Державному бюджеті на 2014 рік значна увага приділяється розвитку регіонів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 18 грудня.

 

 

«Як і доручав Президент, у бюджеті наступного року значна увага приділяється розвитку регіонів. Загальний ресурс місцевих бюджетів збільшено у порівняні з 2013 роком на 15 млрд грн, в тому числі для забезпечення виплати підвищення заробітної плати та оплати енергоносіїв та реалізації регіональних програм», - сказав Глава Уряду.

 

Він також повідомив, що на виконання доручення Президента України вперше передбачено 594 млн грн на розширення мережі дошкільних навчальних закладів, модернізацію дитячих спортивних майданчиків загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів. Державний фонд регіонального розвитку збільшено порівняно з 2013 роком майже в 4 рази. Загалом інвестиційний ресурс для соціально-економічного розвитку територій у наступному році складе майже 16 млрд грн.

 

За словами Миколи Азарова, державні капітальні видатки збільшено порівняно з 2013 роком на 2 млрд грн. Крім того, на реалізацію Державної програми активізації економіки передбачено надання державних гарантій в обсязі 50 млрд грн.

 

Джерело: Прес-служба Партії Регіонів

 

 

Поділитись новиною:

18 Грудня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Партії Регіонів

Коментарі

Микола |

02:39 19 Грудня, 2013

 

 

(0)

Для Азарова обіцянка-цяцянка, їм не вперше обманувати людей. Але поки вони слідують пунктам антикризової програми комуняк, є надія хоч на якусь стабільність.

Спеціаліст |

14:31 19 Грудня, 2013

 

 

(0)

Дійсно "особлива" турбота за розвиток регііонів,коли на фінансування закладів,охорону здоровя регіонів Укрїни виділяють 15 млрд.гривень,а на міліцію фінансування збільшують на 21 млрд.Тобто будемо розвиватись та лікуватись в присутності міціонерів,які будуть контролювати "законність" призначень лікарів та дотримання дурних шкільних програм,затверджених Табачником.

Ім |

05:42 22 Грудня, 2013

 

 

(0)

люди добрі, не читайте цей продажний і брехливий сайт, що створює видимість що він незалежний

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте