Коментарі

Марина |
14:26 17 Січня, 2014
Цей проект продажний і створений для того, щоб дестабілізувати ситуацію в країні.
Відповісти

Анжела |
14:47 17 Січня, 2014
Даний сайт створений на замовлення, для ще більшого нагнітання ситуації, що склалась в країні!!
Відповісти

ArtVan |
14:54 17 Січня, 2014
Ще один заказний сайт для поливання брудом своїх політичних опонентів
Відповісти

Віталій |
15:12 17 Січня, 2014
Продажний сайт, який фінансується для дистабілізації ситуації в країні і ніяким принципам демократичності не відповідає.
Відповісти

ЮЛЯ |
15:15 17 Січня, 2014
Цей сайт продажний і створений для розповсюдження брехні, який і виконує роль «лайнометів».
Відповісти

сергій |
15:19 17 Січня, 2014
Цей сайт уже давно потрібно було закрити, адже він створений на чієсь брудне замовлення і крім брехні і наклепу нічого не має.
Відповісти

Віктор |
15:26 17 Січня, 2014
Чергове замовне обсмоктування персоналій. Журналісти мають професійніше і відповідальніше ставитися до своєї робити: об,єктивно і достовірно подавати інформацію, а люди вже самі розберуться хто є хто.
Відповісти

Кузьма |
15:33 17 Січня, 2014
Журналіст (новинар) — особа, яка займається збором, створенням, редагуванням, підготовкою та оформленням інформації для редакції зареєстрованого засобу масової інформації, що пов'язаний з нею трудовими чи іншими договірними відносинами, — або займається такою діяльністю за власною ініціативою. Покликання журналіста — приносити користь людям, захищати їх інтереси й вносити світло в темряву необізнаності. Але, багато журналістів обирає бік негативного висвітлення відомих людей, політикив та особистостей. Чому б Вам для різномаїття не написати про дійсно позитивні вчинкивідомих політиків, реальні дії, які вони зробили для людей і заради людей. Про це вам писати не цікаво. ваи подобається вишукувати бруд, а потім його виливати в суспільство під лозунгом "вношу світло в темряву вашої необізнаності!"
Відповісти

олена |
15:39 17 Січня, 2014
Таким сайтам не місце в нашому інтернет просторі, ці сайти крім брудної пропаганди нічого не несуть. Такі сайти потрібно закривати, а авторів і замовників притягувати до відповідальності.
Відповісти

Зоя |
15:50 17 Січня, 2014
Зараз читаючи багато статтів на різних сайтах, дивлячись телевізор, читаючи газети чи журнали, я все більше переконуюсь у тому, що вірити не можна нікому!
Відповісти

Ваня |
15:52 17 Січня, 2014
ЗМІ зіпсоване та не контрольоване!
Відповісти

Всеволод |
16:45 17 Січня, 2014
А де прізвище автора? Не ховайтеся, коли інших брудом поливаєте, бо тоді довіри др вас не буде
Відповісти

віктор |
22:16 18 Січня, 2014
Ви просите багато.Сайт звичайно ж замовний, а справжнього автора ніколи не побачимо.

саня |
18:19 17 Січня, 2014
Ініціатори появи такого скандального сайту виявилися люди, які просто прислуговують мільйонерам, котрі понад усе мріють дорватися до влади та використовують для цього не тільки Євромайдан, а й інтернет. І це все робиться для маніпулювання громадською думкою.
Відповісти

оля |
19:36 17 Січня, 2014
Сайт ЗАКАЗНИЙ! Видно, що просто хочуть заплямити ім’я чесного і нормального народного депутата!
Відповісти

nyta |
19:38 17 Січня, 2014
Ніяким демократичним нормам даний сайт невідповідає, взагалі незрозуміла мето його створення!!!!!!
Відповісти

Марія |
21:05 17 Січня, 2014
Ще один сайн, який не вартий уваги. Світове павутиння заповнене різним брудом. Шкода, що серед нього дуже багато українського.
Відповісти

Марія |
21:37 17 Січня, 2014
Хіба можна назвати принциповою позицію «гавкання із буди», до чого закликає сайт «Не бути скотом»?
Відповісти

Петро |
22:09 17 Січня, 2014
Сказав би я своїй бабці, щоб вона на сусіда чи односельця донесла, так вона б з тиждень проплакала, згадуючи сталінські часи. А дід скотиною б назвав.
Відповісти

Сергій |
22:51 17 Січня, 2014
Прикро, що журналістика, яка раніше була покликом серця, сьогодні стала інструментом для заробляння грошей. У наш час за відповідну плату, будь-яка інформація може бути опублікована. Безперечно політики цим користуються, треба, хоч таким чином заробляти політичні девіденти.
Відповісти

Лина |
23:41 17 Січня, 2014
Я до цього часу не змінюю свою думку: сайти такого плану створюються для того, щоб налаштувати простих довірливих людей проти політиків, чиновників, щоб потім цим же простим народом легше маніпулювати. Адже здається якщо відомих людей поливають брудом, то це не може бути просто так, адже це ніби "серйозні статті та сайти" (я вже мовчу про скотську назву останнього), але простий народ не завжди може зрозуміти вчасно, що наші журналісти, модератори за гроші будуть писати те, що їм скаже той, хто їх думку і купує!
Відповісти

Паша |
09:41 18 Січня, 2014
Настолько низко пробная работа с этим "списком скотов", что даже читать не хочется.
Відповісти

Ольга |
12:54 18 Січня, 2014
Згодна, що інтернет зараз використовують заради впливу на суспільну думку, але з сайтом "скотів" це було зроблено настільки непрофесійно, що викликало лише обурення. Добре, що люди починають розбиратися, де журналістика, а де "заказуха"
Відповісти

анастасія |
22:24 18 Січня, 2014
Цілком з вами згодна Ольго.Більшість людей знаючи про життя та діяльність депутатів , що внесені до цього ганебного сайту зроблять вірні висновки про діяльність наших окремих ЗМІ.

Олена Собко |
13:41 18 Січня, 2014
Переглянула список людей, що попали у рейтинг, неозброєним оком видно замовленість кандидатур, всіх порядних людей внесли у список "скотів"! Гадаю, в ньому мають бути самі автори сайту та замовники, що його проплатили!
Відповісти

Ім |
15:41 19 Січня, 2014
Продажний сайт!!! Ніяким демократичним принципам не відповідає! Його замовники бажають дестабілізації в країні! Думаю, розумні люди знають хто є замовниками цього сайту! В списку "скотів" місце по праву належить замовникам!
Відповісти

Аліна |
15:45 19 Січня, 2014
Продажний сайт!!! Ніяким демократичним принципам не відповідає! Його замовники бажають дестабілізації в країні! Думаю, розумні люди знають хто є замовниками цього сайту!
Відповісти

Оля |
20:37 20 Січня, 2014
Ні в кого не виникає ніяких сумнівів, щодо чесності даного сайту. Вже всі зрозуміли, що він куплений. І навряд чи хтось буде вірити інформації, яку на ньому розміщають
Відповісти

Ліна |
12:19 23 Січня, 2014
Сайт продажний ,це всі освічені люди розуміють...і не звиртають на нього увагу.Фінансується для дистабілізації ситуації в країні і ніяким принципам демократичності не відповідає.
Відповісти

Лариса |
15:14 30 Січня, 2014
Одна назва сайту свідчить, що цей сайт створений примітивними, низькоінтелектуальними людьми, які не поважають в першу чергу себе,адже назва - це візитна картка
Відповісти

Лариса |
15:37 30 Січня, 2014
Лише назва сайту свідчить, що сайт створений низькоінтелектуальними льдьми, які навіть себе не поважають, адже назва - це візитна картка
Відповісти
Влад |
14:13 17 Січня, 2014
(-1)
Cайт створений з метою розповсюдження брехливої інформації проти порядних людей. Журналістам платять гроші, ось вони цю інформацію і збирають.
Відповісти