Новини | без цензури!

1/3

Останній дозволений Євромарш

Одеський Євромайдан відзначив свято Водохреще масовою ходою у центрі міста. Організатори її напередодні попереджали у соціальних мережах, що можливо це буде останній мирний марш майданівців, бо незабаром уступлять у дію нові антиконституційні драконівські закони, прийняті владою

Висловити свій гнівний протест проти беззаконня та попрання прав і свобод громадян вийшло близько ста студентів та людей більш старшого віку.

Спершу вони пройшли вулицею Дерібасівсько, несучи попереду великий плакат «Триєдине царство: Казахстан, Північна Корея, Україна». На інших плакатах і листівках учасники маршу написали: «Бойкот товарам і послугам регіоналів! Не годуй ворога!», «Йолку не спинити!», «Геть ментовську сваволю!». Під час ходи вулицями міста постійно лунали заклики: «Одесо, вставай! Приєднуйся до нас!», «Разом ми – сила!», «Банду геть!», «Герої не вмирають, вмирають вороги». Проходячи Олександрівським бульваром, майданівці скандували: «Чайка Максим, не забудем, не простим!». Адже саме тут 17 квітня 2009 року був по-звірячому убитий активіст громадської організації «СіЧ» (Слава і честь) студент університету, полум’яний український патріот Максим Чайка.

Хода завершилася мітингом біля пам’ятника Іванові Франку. Промовці висловили свою палку підтримку учасникам столичного Євромайдану і заявили, що продовжуватимуть боротьбу до перемоги над злочинною кланово-олігархічною владою регіоналів. Акція відбулася без ексцесів і сутичок. Кілька правоохоронців у формі й перевдягнених у цивільне лиш спостерігали за подіями та фотографували учасників. Завершився мітинг виконанням Державного Славеня. Його полум’яні слова «Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду» звучали тут як клятва майданівців будувати нову вільну Україну.

Поділитись новиною:

20 Січня, 2014

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Сергій Горицвіт

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте