Новини | без цензури!

1/3

З переляку влада сама себе замуровує і саджає за ґрати

Схоже, що після повстань в регіонах і масового захоплення ОДА Янукович впав у неконтрольований істеричний переляк

Не без його відома в ніч на 28 січня урядовий квартал навіть обгородили бетонними блоками. На перетині Інститутської й  Шовковичної вулиць у центрі столиці виросла барикада з бетонних блоків. Звідки взялася така споруда, ні правоохоронці ні гаїшники не говорили. Але вже по обіді на машинах без номерних знаків з’явилися робітники з краном і теж без будь-яких пояснень розібрали барикаду. Не виключено, що на конаючу владу, яку вже ніякими припарками й пілюлями не можна врятувати від невиліковних недуг, так заспокійливо подіяло відновлення роботи Верховної Ради.

А ось ставленики Януковича, які ще не позбулися своїх крісел в обласних державних адміністраціях, тремтячи від страху, з якимсь гарячковим поспіхом нині відгороджуються від народу хто як може. Так у Дніпропетровську заблоковано частину одного з центральних проспектів міста, перекривши металевою огорожею, колючим дротом та сніговими барикадами пішохідну частину між приміщеннями обласної адміністрації й облради.

В Одесі влада з переляку сама себе замуровує бетонними блоками, сподіваючись у такий спосіб запобігти штурму ОДА. Усередині приміщення групуються сотні  міліціянтів, бійців спецпідрозділу служби охорони «Титан» і безліч невідомих осіб у напіввійськовій формі. Губернатор Микола Скорик навіть розпорядився завезти сюди з лікарень матраци та ковдри.

Уже потрапила за решітку і Херсонська облдержадміністрація. За розпорядженням голови ОДА Миколи Костяка 28 січня на вікна і двері приміщення майстри тепломереж установили металеві решітки. А перед цим територію довкола адміністрації огородили забором і заборонили активістам місцевого Євромайдану наближатися до нього ближче, ніж на три метри. Та, мабуть, губернатору здалося, що цього замало, щоб спати спокійно. Тож запасні виходи у приміщенні ОДА заблокували зсередини дошками та меблями.

Досить своєрідні засоби запобігання від вірогідного штурму євромайданівців винайшла Луганська ОДА. Тут дійшло до того, що працівники «Зеленбуду» демонтували у центрі міста лави та урни для сміття, щоб вони не стали зброєю у руках «бунтівників».

Дніпропетровська влада, побоюючись повторного штурму ОДА, відгородилася від міської громади колючим дротом. Його натягнули у кілька рядів, а металеву решітку довкола приміщення змастили солідолом, який досить важко змити з одягу чи тіла. Саме приміщення наводнили правоохоронцями та «тітушками», а на задньому дворі біля вогнища зігрівається чималий загін міліціянтів.

Донецькі чиновники великі надії покладають на продажних «тітушків». Їх тут вистачає і для відрядження до Києва, і для охорони місцевої адміністрації. Щоправда,  це публіка інтелігентністю не відзначається, тож не обходиться і без курйозів. Так 26 січня під час акції «проти фашизму й екстремізму» на підтримку Януковича так звані «тітушки» – побились між собою. Їм заплатили за те, щоб одна група молодиків зображала штурм облдержадміністрації, друга – робила вигляд, що захищає її. Та хлопці, які мали лише інсценувати бійку, перестаралися і почали дубасити один одного бейсбольними битами, дісталося на горіхи й спостерігачам цієї «вистави».

Для захисту чиновництва Криму до столиці АРК з’їхалися представники байкерського клубу «Нічні вовки» з Ялти й Керчі. За словамипрезидента сімферопольських байкерів  Петра Нікітіна, вони захищатимуть адміністративні приміщення від спроб повалення влади. Усім відомо, що «Нічні вовки» - улюблені байкери Владіміра Путіна. Засновником  клубу є Олександр Залдостанов («Хірург»), якого вважають людиною президента Росії.

Як кажуть в народі, устраху великі очі. Тож і боїться нинішня регіональна влада народного спротиву, як чорт свяченої води. А Євромайдан тим часом уже завойовує позиції на Сході та Півдні країни. Через це і тремтять там чиновники, замуровані й заґратовані у своїх кабінетах. Того й дивись, що можутьіз страху і дуба дати, й тоді по них лиш свині задзвонять. А майданівці у своєму наступі керуються правилом, чия відвага, того й перемога.

фото: dt.ua

Поділитись новиною:

29 Січня, 2014

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Сергій Горицвіт

Коментарі

таня |

23:51 22 Лютого, 2014

 

 

(+1)

Я звичайно вибачаюсь, просто не по темі коментар. От цікаво чи дойде діло у ВР до скасування пенсійної реформи, а то богатьм цікаво та нема в кого спитати, бо не чують.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте