Новини | без цензури!

1/3

Вінницька обласна дитяча лікарня отримала нове хірургічне обладнання від благодійного фонду

7 серпня благодійний фонд «Сподіваюсь і вірю» та київська галерея «КОЛО» передали новий електрокоагулятор вінницькій обласній дитячій лікарні. Такого рівня хірургічного обладнання в лікарні ще не було. В онкологічному відділенні, за словами головного онколога Олександра  Калінчука, працюють ще на обладнанні радянських часів.

 

Отож, такому подарунку дитяча обласна була надзвичайно рада. Переданий організаціями коагулятор, як запевнив Калінчук, являється великою довгоочікуваною допомогою лікарям, а його установка займе всього лише годину.

 

Галерея «КОЛО» у співпраці з фондом «Сподіваюсь і вірю» являються постійними учасниками та організаторами благодійних заходів, спрямованих на допомогу онкохворим дітям.

 

За словами представника галереї «КОЛО» Олени  Старшинової,  планувалось закупити 4 коагулятори, проте зібраних коштів хватило лише на два. І їх отримали тільки Вінницька та Чернігівська дитячі лікарні.

 

Коагулятор – це прилад, призначений  допомогти  хірургу провести операцію більш якісно і за менш короткий термін. Він дозволяє робити розрізи тканин, виділення та видалення пухлин з мінімальною крововтратою. Дозволяє запобігти розповсюдженню злоякісних клітин під час видалення пухлини, що значно зменшує кількість рецидивів.

 

Представник галереї доповнила, що кошти на обладнання отримали завдяки продажі мистецьких творів на благодійному аукціоні «Віра, Надія, Любов і Мистецтво».

 

Також, Касаткін Владислав, голова наглядової ради фонду «Сподіваюсь і вірю» зазначив, що організація займається благодійністю в галузі дитячої онкології вже 7 років. За відсутності належного сучасного обладнання вітчизняним лікарням ще далеко до встановлених світових медичних стандартів. Наразі, основними напрямками розподілу коштів фонду являються медикаментозна підтримка дітей та придбання обладнання і меблів для дитячих відділень.

 

Діяльність програм здійснюється за допомогою і ведеться під фінансовим контролем Київської волонтерської групи "Ми Поруч" (Жити Завтра).

 

Крім того, зав онкологічного  відділення  вінницької обласної дитячої лікарні відзначила, що була б надзвичайно вдячна, аби знайшлась можливість придбати ще, бодай, 2-3  інфузомата, не говорячи про те, що насправді їх потрібно близько 20-25 штук. Адже тільки вчора до лікарні звернулось 19 онкохворих і всі зі злоякісними пухлинами.

 

Інфузомат - це медичне обладнання, яке забезпечує високоточне дозування ліків та рівномірне їх потрапляння в організм дитини на протязі тривалого часу. Ця апаратура дає можливість безпечно проводити тривалі інфузії для найменших дітей під час операцій і хіміотерапії. Використання інфузоматів рятує від розвитку побічних реакцій і ускладнень, що можуть супроводжувати інтенсивне лікування великих злоякісних новоутворювань. Та сьогодні необхідної кількості інфузоматів у лікарнях немає. Ця проблема досі не вирішена.

 

Отож, давайте будемо допомагати онкохворим дітям, адже за нашими нащадками майбутнє України. А сьогодні, на жаль, влада не виділяє достатніх коштів на фінансування допомоги онкохворим.

 

Про те, як допомогти онкохворим дітям можна детальніше дізнатись на сайті фонду «Сподіваюсь і вірю».

 

 

Поділитись новиною:

08 Серпня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Тетяна Марченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020