Коментарі

Ніна |
16:56 28 Квітня, 2014
Г. Калетнік - людина досвідчена і дійсно робить все можливе для підтримки агропромислового комплексу загалом і села зокрема. Але щоб прийняти закон необхідно 226 голосів нардепів, які, на жаль, тільки на словах переймаються проблемами простих людей.
Відповісти

Гавр |
22:49 28 Квітня, 2014
Такі зустрічі взагалі мають стати нормою! Так не лише голова аграрного Комітету матиме можливість почути з перших вуст ( він і так на своєму окрузі днює і ночує), але й інші чінуші. Землею, яка навколо села, мають розпоряджатися ті, хто там живе, і аж ніяк чужі дяді з району чи обласного центра.
Відповісти

Сергій Іванович |
23:16 28 Квітня, 2014
так це правда, нічого не робиться, аби залишити сільським радам землі та права. А відповідно і кошти і розвиток місцевих громад.... тільки не зацікавлена влада у самостійності громад не зацікавлена у багатстві громад. Респект Калетнику))))
Відповісти

Марина |
23:51 28 Квітня, 2014
Дійсно, сільські ради майже повністю позбавлені права розпоряджатися землями, що їм підпорядковані. Ситуацію потрібно змінювати, Г.М. Калетнік повністю правий.
Відповісти

володимир |
06:35 29 Квітня, 2014
Зрозуміти важливість піднятого питання можуть одиниці серед наших народних депутатів.Бо це насправді так і є , що маючи тисячі гектарів землі органи місцевого самоврядування ледь зводять кінці з кінцями отримуючи "Сльози" а не орендну плату.
Відповісти

Макс |
07:32 29 Квітня, 2014
Нашому керівництву держави вже потрібно дослухатися до думки окремих народних депутатів,які подають слушні законопроекти щодо розвитку українського села і чим швидше впроваджувати їх в дію.
Відповісти

Inga |
09:38 29 Квітня, 2014
Те що сільські ради сьогодні недієце точно, недивлячись на те, що це керівництво для села...... Тому дане питання є актуальним та потребує вирішення.
Відповісти

Діма |
09:50 29 Квітня, 2014
Цілком погоджуюсь з Г Калетніком..він дійсно з тих людей до думки яких потрібно прислуховуватися.
Відповісти

Артем |
14:15 29 Квітня, 2014
На даний момент в селі люди в досить скрутному становищі, не у всіх є можливість доїхати до районного центру, а сільські ради безправні та недієздаті. з цим потрібно щось робити...
Відповісти

Хелена |
20:16 29 Квітня, 2014
Хоть кто-то думает про простых людей. Во всей этой катавасии, латифундисты процветают, а сёла просто уже не выживают, а задыхаются!
Відповісти

Олена |
22:06 29 Квітня, 2014
Останніми роками дуже багато говориться про децентралізацію влади. Однак далі слів справа не йшла. Цілком погоджуюсь з Г. Калетніком, що права сільських, селищних рад були ще більше обмежені, вони не мають реальних важелів аби впливати на стан справ, наповнювати бюджет, розвивати соціальну сферу. Питання, які були підняті на засіданні комітету з питань аграрної політики і земельних відносин надзвичайно важливі. Залишається лише сподіватись, що парламентські слухання завершаться прийняттям законів, спрямованих на розвиток сільських територій.
Відповісти

Ксенія |
23:08 29 Квітня, 2014
Повністю згодна з Калетніком,дійсно проблема існує і потрібно її вирішувати,а для того щоб знати ситуацію в селі,потрібно щоб сільські голови доповідали регулярно про ситуацію
Відповісти

Олег |
07:18 30 Квітня, 2014
Це питання наразі вже озвучувалось неодноразово,однак неотримало підтримки. Певно в багатьох наших народних обранців є особиста зацікавленість в тому, що кошти не залишались на місцях,а осідали в кишенях.Можливо ,сьогодні, враховуючи ситуацію в країні дослухаються до пропозиції Калетніка.
Відповісти

Наталя |
21:49 30 Квітня, 2014
Так я погоджуюсь майже з всіма висловленими думками . Калетнік говорить розумні речі ,тільки потрібно давати в розумні руки землю і тоді все буде добре .
Відповісти

Валентина |
15:10 04 Травня, 2014
Погоджуюся з Калетніком стосовно розширення повноважень сільських рад, завдяки цьому селяни зможуть вирішувати більше важливих питань на місці!
Відповісти
Сергій |
15:42 28 Квітня, 2014
(+1)
По тому питанню, що піднімав представник від Тернопільщини, наскільки відомо, то Калетнік уже давно розробив законопроект, аби агрохолдінги платили свої податки по місцю розташування землі. Але напевно є і такі, що ставлять палки в колеса і недають прийняти цей законопроект бо прийдетьсся платити податки громаді, а не класти гроші собі в кишені.
Відповісти