Новини | без цензури!

1/3

Парадокси Луганської області: Україна сама фінансує терористів

В Луганській області склалася парадоксальна ситуація, адже озброєні загони сепаратистів фінансуються з державного бюджету

Ці збройні терористичні формування займаються грабунком та бандитизмом, а отримують гроші від української держави.Так званим  самопроголошеним керівництвом  ЛНР  був виданий наказ, що підприємства, на яких вони працюють, повинні утримувати їх. Фактично, вони взяли в руки автомати, воюють проти  України і продовжують отримувати зарплати на українських  державних підприємствах.Чимала кількість прихильників ДНР в загонах - мешканці міста Ровеньки,Брянки та Свердловська,Антрациту, де шахти  фактично контролюються першим заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Юрієм Зюковим. 

Юрій Зюков був генеральним директором ДП «Ровенькиантрацит», генеральним директором державного підприємства «Луганська вугільна компанія». З 2008 року по 2010 рік працював генеральним директором ДП «Ровенькиантрацит».

Він про все що відбувається знає і не перешкоджає цьому, хоча доцільно було б скласти списки учасників збройних формувань і заморозити їм зарплату. До речі, більшість вибухівки, захопленої НВФ, також взято з підприємств Зюкова. Це або недбалість, або злочин .

Раніше Зюков заявляв, що на шахтах існує два види складів: базисні, які розташовуються на поверхні, в яких зберігається в середньому семиденний запас вибухівки, та підземні.

«Ми прибрали склади на поверхні, вся вибухівка опущена під землю. Але незважаючи на це, тиждень тому сепаратисти  увійшли зі зброєю в кабінет директора, приставили йому  автомат до грудей і зажадали видачі вибухівки на поверхню ", - заявив чиновник.

Наразі відомо, що сепаратистами захоплено вже близько 2 т. вибухівки. Саме цією вибухівкою підривають мости і залізничні колії, наразі вже є 4 випадки її використання.

11 червня, під час засідання Кабміну прем’єр-міністр Арсеній Яценюк дав розпорядження міністру внутрішніх справ Арсену Аракову забезпечити безпечну доставку грошей у м. Антрацит у розмірі 30 млн гривень. Це соціальні виплати, 27 млн з них – пенсії і зарплати. Аргументовано це було тим, що МВС прозвітувало перед Кабміном про те, що в Антрациті ситуація вже стабілізувалася і контролюється МВС.

Виникає питання, чи володіють насправді високі міністерські чини інформацією про те, що відбувається сьогодні на Луганщині?

Місто Антрацит наразі не лише непідконтрольне Україні, але є основним містом, через яке російські військові, техніка і зброя для ведення бойових проти українських військ перекидаються з РФ по штабах і загонах сепаратистів (першочергово у Слов’янську та Краматорську). Антрацит фактично сталв центральним штабом незаконних збройних формувань донських козаків під проводом Козіцина (який безпосередньо підпорядкований адміністрації Путіна). Інформація міністра МВС Авакова про стабілізацію ситуації на Сході жодним чином не відповідає дійсності. Навпаки, спостерігається нарощення кількості присутнього в Антрациті контингенту російських військ. Зокрема, на території Рудоремонтного заводу (що знаходиться у 500 метрах від районної державної адміністрації Антрациту) розгорнуто нові казарми – а це жодним чином не може свідчити про стабілізацію.Терористи в Антрациті готуються для посиленої оборони, у будівлі РДА утримуються захоплені українські заручники. 

Себто йдеться про те, що 30 млн грн можуть попасти в руки сепаратистів і піти на фінансування загонів незаконних формувань.

То кого фінансує Україні? На час проведення АТО було б логічно заморозити  виплати заробітної плати на цих підприємствах. Це не лише зберегло б гроші державі, але й викликало б певний соціальний вибух у тих, хто не причетний до терористів. Інакше виходить так, що Україна фінансує терористів, які воюють проти нашої армії.

фото: ukr-online.com

Поділитись новиною:

13 Червня, 2014

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Дмитро Снєгирьов

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
21 Лютого, 2022
(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020