Новини | без цензури!

1/3

Хорт – політичний проект під прикриттям

Юрій Павленко, або як він сам себе звик називати, Хорт – активіст вінницького Майдану, який дійсно бореться проти корупції, проти старої прогнилої чиновницької системи, чи є просто зручним рупором і маріонеткою у чиїхось руках?!

Саме цю гіпотезу ми вирішили дослідити після гучних «походеньок» Хорта то до вінницьких вишів, то по домівках викладачів, обласних чиновників, у лікарні, та навіть у балотування в мери Жмеринки. Щоправда, останній задум потерпів фіаско, бо місцеві жителі Хорту не виявили навіть 5 % довіри – і це на районному рівні, що вже говорити про обласний.

Такі ж самі неоднозначні коментарі виникають у суспільства після того, як Хорт з молодиками у масках і з битами вривались до одного з вишів, погрожували лікарям. Саме Хорт зробив сенсацію для російських ЗМІ. Чи дає він собі оцінку зі сторони?! Коли його методи є відверто протизаконними, рейдерськими і носять просто бандитський характер. Можливо, такі методи себе виправдовують під час революційного часу, але це думка кожного. Проте, коли у країні є обраний новий Президент, Кабінет Міністрів України, сформовані всі гілки влади, то чи не краще діяти легітимно і у встановленому законом порядку?!

Що відомо з біографії про Хорта або Юрія Павленка, що він «голова вінницького осередку Соціал-Національної Асамблеї. У 2012 році закінчив історичний факультет Вінницького державного педагогічного університету. Засуджений до трьох років позбавлення волі умовно за розпалення міжнаціональної ворожнечі».

Чому обрав таке прізвисько Хорт і що воно означає? Вирішили піти найпростішим способом і прогуглили слово «Хорт», на перше посилання знайшли наступне тлумачення зі словника української мови: «ХОРТ, ХІРТ, хорта, чол. Тонконогий, з видовженим тулубом і довгою гострою мордою, з прямою шерстю мисливський собака. На узліссі собаки ганяють лисицю; так ганяють, так ганяють: лисиця не втече, хорт не дожене (Українські народні казки, 1951, 238); Троянці всі з хортами Збирались їхать за зайцями, Князька свого повеселить (Іван Котляревський, I, 1952, 180); Заграли сурми. З лісу, скажено гавкаючи, вискочили хорти. За ними солдати несли на палицях десять козуль (Натан Рибак, Переясл. Рада, 1953, 127) і т.д. (Словник української мови: в 11 томах. — Том 11, 1980. — Стор. 131.).

Одним словом, хорт означає собака. Схоже, прізвисько він підібрав таке не даремно, адже подейкують, що він, як вірний пес, служить своїм хазяїнам. А це, як кажуть у журналістських кругах, Маліновський, Годний та Свитко через ворожнечу до Гройсмана, або тоді ще просто народного обранця Порошенка і його команди.

Зрозуміло, що у цих людей свої рахунки із тепер уже новою владою, але чому саме Хорта вони обрали для донесення до загалу своїх меседжів?! І тут все співпадає. Саме Хорт звинувачував колишнього очільника міста, що за його вказівкою була незаконно відкрита кримінальна справа проти нього, що його тітушки (гепарди) не пускали в офіс, напали і побили Хорта з його поплічниками, неодноразово навідувався до нього додому.

Тому й сам Хорт зацікавлений у дискредитації місцевої влади і сіяння розбрату та хаосу у місті. А тут ще й це пропонують робити за щедру винагороду, чому б і ні. Хорт – ідеальна машина для розправи над своїми опонентами – не гребує нічим, ніколи не дивиться на вік людей, яких нагло і цинічно оббріхує; бандитизм і застосування фізичної сили – для нього лише насолода, він ж себе позиціонує як революціонер; трощити майно, ходити по домівках людей – для нього це звична справа, залякування і погрози тільки «прикрашають» його образ. А те, що Майдан вийшов відстоювати європейські цінності, які перш за все пропагують що все має відбуватись у рамках закону і лише на його підвалинах. Та про це, схоже, сам Хорт забув, бо хіба ж він був учасником київського Майдану?! 

Бажання здобути легку «славу» та масштаби походеньок Хорта вже переходять всі межі і це ще раз підтверджує, що така нахабна поведінка не лише прикривається, а й активно координується кимось вище. Людьми, які себе відкрито «світити» вже не можуть, але розправитись зі своїми ворогами хочуть. 

Виникає логічне питання: а чи не загрались у свої політичні ігри ці чиновники, чи мають елементарну совість, бо Хорт «люструє» і паплюжить честь та гідність багатьох порядних людей, а скарги цих безпідставно ображених і принижених людей просто ігноруються чиновниками. То чи довго нам таке терпіти?! 

Наостанок, хочеться закінчити словами класика української літератури Т.Г. Шевченка:

«….І ніхто не бачить,

І не бачить, і не знає —

Оглухли, не чують;

Кайданами міняються,

Правдою торгують.

…Схаменіться, недолюди,

Діти юродиві!

Подивіться на рай тихий,

На свою країну!

Полюбіте щирим серцем

Велику руїну!

…СХАМЕНІТЬСЯ! будьте люди,

Бо лихо вам буде!

Розкуються незабаром

Заковані люди,

Настане суд, заговорять

І Дніпро і гори!

І потече сторіками

Кров у синє море

Дітей ваших... і не буде

Кому помагати.

Дознаються небожата,

Чия на вас шкура,

Та й засудять, і премудрих

Немудрі одурять!»

Може саме ці слова змусять їх задуматись над своїми вчинками. Бажання жити чесно, прозоро, без корупції і хабарництва, кумівства було головним, що вивело людей на Майдан взимку.

Хочеться вірити, що ця зима нас справді змінила і нам пора очиститись від таких нечистих на руку людей, які не гребують нічим і не бояться нікого. І Україна – європейська цивілізована держава, у якій верховенство права – понад усе!

Джерело: 20minut.ua

фото: vn.20minut.ua

Поділитись новиною:

27 Червня, 2014

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Марина |

15:06 27 Червня, 2014

 

 

(+1)

Як взагалі його можна всерйоз сприймати? Продажний пес...

Пиночет |

15:17 27 Червня, 2014

 

 

(0)

Пёс смирдящий!!! Его место в тюряге!!! Какой из него революционер? Он тепичный цепной пёс, который работает исключительно по чьимуто указанию!

Мотя |

15:22 27 Червня, 2014

 

 

(0)

Мало того, що він виродок рідкісний, так він ще і расист та бандюга, по якому "дурка плаче"!

Інна |

23:01 29 Червня, 2014

 

 

(0)

Його дійсно всерйоз не сприймеш ,бо потрібно або садити надовго ,або ж лікувати серйозно.В чоловіка дах зсунуло.А ще про народ говорить. Гидота!!!!

Таня |

10:11 01 Липня, 2014

 

 

(0)

Хорт - це чиїсь руки: хтось зводить особисті рахунки прикриваючись підставною особою, яка нічого з себе не представляє, а лише виконує вказівки.

Толя |

21:13 02 Липня, 2014

 

 

(0)

Хорт "герой" поки ходить до порядних інтелігентних людей, але колись нарветься на таких, як сам і мало йому не буде.

Валя |

21:15 02 Липня, 2014

 

 

(0)

До Майдану багато різних хортів примазувались, от тільки шкода чинуть справжні патріоти.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте