Новини | без цензури!

1/3

Репресії проти бабусі і кота почалися

Згідно з повідомленням видання Дніпродзержинськ онлайн, творець скандального плаката з агітацією проти Партії регіонів перебуває в карному розшуку, а власник рекламного білборда госпіталізована в реанімацію.

 

 

За даними видання, автором білборда із зображенням пенсіонерки з котом і написом "Взанала, що онук голосував за "регіони" - переписала хату на кота" є громадський діяч і опозиційний голова Єлизаветівської сільради Дніпропетровської області Максим Голосний.

 

Як вдалося з'ясувати Дніпродзержинському онлайн-виданню, Голосного нібито оголосили у всеукраїнський кримінальний розшук. "Як вдалося дізнатися у слідчого з особливо важливих справ Демьянишина (в УВС Дніпропетровської області - ред.), справу може бути пов'язано з минулою діяльністю Голосного на посаді голови Єлизаветівської сільської ради", - пише Дніпродзержинськ онлайн.

 

У свою чергу сам Голосной, слова якого наводить дніпродзержинський сайт, повідомив, що "директора РА Апельсин Наталію (власника білборда - ред.) після вчорашньої (13 серпня - ред.) телефонної розмови з високопоставленим чиновником відвезли в реанімацію. З учорашнього дня вона офіційно на лікарняному - мені дуже шкода, що так сталося".

 

Джерело: Дніпродзержинськ онлайн 

Поділитись новиною:

15 Серпня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Пуссі Райот |

10:57 15 Серпня, 2012

 

 

(+2)

в мене руки так і чешуться щоби повісити подібну рекламу у своєму місці

Ім′я не вказано |

10:58 15 Серпня, 2012

 

 

(-3)

смотри что бы потом жопа не чесалась

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте