Новини | без цензури!

1/3

Доходи Калєтніка законні, ГПУ виконує черговий заказ

Дії Генеральної прокуратури носять замовний характер щодо розслідування факту отримання дарунків Ігорем Калєтніком. Всі дарунки – законні і по них сплачені податки у бюджет. Це ніщо інше, як нав’язування замовної точки зору.

Батько Ігоря Калєтніка надіслав листа Генпрокуратурі з вимогою спростувати наклеп на сина. У листі  Григорій Калетнік пояснив, що подарунок був від батьків, які подарували синові квартиру у Києві  по вулиці Володимирській та інше майно, яким володіли на законних підставах. Квартиру Григорій Калетнік отримав у 2003 році як народний депутат.

Наводимо повний текст листа:

Як стало відомо з засобів масової інформації, в тому числі, з програми «Схеми», яка вийшла 27.11.2014 р. о 21:50 по Першому Національному як спільний проект із «Радіо Свобода», Генпрокуратура розпочала досудове розслідування за фактом, нібито незаконного збагачення Калєтніка Ігоря Григоровича.

З цього приводу хочу пояснити наступне. Декларація не передбачає розподілу на дарунки, які отриманні від сторонніх осіб, і дарунки від рідних. А згідно із Законом України «Про запобігання та протидії корупції» держслужбовець має право отримувати дарунки від близьких осіб, якими, у тому числі, є батьки. Більше того, методикою заповнення декларант зобов'язаний двічі показувати суму, якщо він отриманий дарунок продав.

Саме так сталося у цьому випадку. Я подарував своєму синові квартиру, яку отримав у 2003 році, як народний депутат України 4-го скликання по вул. Володимирській у місті Києві. На час укладення договору дарування зазначену квартиру, у відповідності до вимог законодавства України, було оцінено фахівцями, які склали свій висновок. Із зазначеної операції сплачені всі необхідні платежі до бюджету держави. А тому, законність таких дій очевидна.
У зв'язку з вищезазначеним, звертаюсь до Генерального прокурора України, з вимогою перевірити законність отримання нами, батьками Ігоря, майна, яке в подальшому нами офіційно подаровано своєму рідному сину.
А також вимагаю спростувати розповсюджений Вами через ЗМІ наклеп на сина.

 

 

 З повагою до громадян України,

 

Григорій КалетнікПоділитись новиною:

03 Грудня, 2014

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Картина маслом |

19:56 03 Грудня, 2014

 

 

(0)

Шоколадний хоче повторити долю Януковича??? той також розпочав із того що посадив політичних конкурентів, ні за що - просто так, а цей придумав він розумніший - за подарунок!!! Заживемо По-новому?!

Віталій Х Ярема |

20:01 03 Грудня, 2014

 

 

(0)

ну а що ти хотів, прийшли-посадили-віджали наші ж по іншому не можуть, я спочатку дивувався що Коломойський проти пороха пішов, а тепер до мене дійшло порох почав бізнес по троху віджимати у людей "не своїх", а коломойський забоявся за своє

Олександр |

19:56 04 Грудня, 2014

 

 

(-1)

Хлопці, підтримую вас. Юльці приписували газовий гріх проти народу, а тут Калєтнік дозволив собі бути багатим без дозволу зверху. Це боротьба з корупцією по-новому, через суди, бо ж Янек в морду давав і всі знали, скільки і кому платити.

123 |

19:20 05 Грудня, 2014

 

 

(-1)

Сейчас Ярема организовал преследование сильных и значащих людей, которые в силу своего патриотизма не выехали из Украины, хотя могли 100 раз уже это сделать, но они остались, что бы помочь стране в это нелегкое время! В итоге все эти уголовные дела лопают как мыльный пузырь, потому как являются высосанными из пальца!

Олег |

14:33 13 Грудня, 2014

 

 

(-1)

Точно так. Не согласен лишь в одном: дело против Калетника - это не мыльный пузырь. Это филькина грамота)))

Іван |

01:17 24 Грудня, 2014

 

 

(-1)

Чергові замовлення ГПУ вже набридли! Чому б генпрокурору не зайнятись політиками які мають мільярди, але декларують лише частину..?

Марина |

00:12 30 Грудня, 2014

 

 

(-1)

Набридла вже ця гра в одні ворота. Нинішня влада свята, попередники погані... Брудні методи помсти. Гидко... а ще в Європу хотять....

Наталі |

10:56 02 Лютого, 2015

 

 

(-1)

Ось де корупція процвітає, чому ж ГПУ ніхто неможе зупинити

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте