Новини | без цензури!

1/3

У вересні проходитиме конференція „Актуальні проблеми інтелектуальної власності”

3-7 вересня 2012 року в Ялті (АРК Крим) відбуватиметься ХІХ Міжнародна науково-практична конференція „Актуальні проблеми інтелектуальної власності”.

 

Відповідна конференція представляє собою наймасштабніший в Україні форум у сфері правової охорони інтелектуальної власності, котрий щороку проводиться Державною службою інтелектуальної власності України спільно із Радою міністрів Автономної Республіки Крим.

 

Під час роботи конференції обговорюватимуться проблеми інтелектуальної власності, що актуальні на сьогодні не тільки в Україні, а й в інших державах світу.
"Цього року свою участь у роботі конференції підтвердили провідні експерти з України, Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччина, Сполучених Штатів Америки, Грузії, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Литовської Республіки, Киргизької Республіки, Узбецької Республіки та інших країн", - зауважив перший заступник Голови Державної служби Олексій Янов.

 

Ми впевнені, що результатом ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції „Актуальні проблеми інтелектуальної власності” стануть не тільки обмін знаннями, нові зустрічі та знайомства, а й отримання свіжих перспективних ідей і налагодження багатосторонньої співпраці, корисної  для всіх учасників конференції – фахівців у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

 

Тематика Конференції наступна:

 

Сучасний стан і перспективи розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності України

Удосконалення й практика застосування законодавства України у сфері інтелектуальної власності

Авторське право та суміжні права в Україні: сучасні проблеми й перспективи розвитку

Набуття, використання й захист прав на позначення (знаки для товарів і послуг, фірмові найменування, географічні зазначення), промислові зразки та доменні імена

Набуття, використання й захист прав на винаходи та корисні моделі

Законодавчі основи, методологія й практика захисту прав інтелектуальної власності.

Досвід роботи Апеляційної палати

Координація дій правоохоронних і контролюючих органів, при організації перевірок суб’єктів господарювання, що використовують об’єкти авторського права та суміжних прав

Кваліфікаційна експертиза позначень і судова експертиза: погляди, підходи та проблематика

Інструментарій ВОІВ з питань традиційних знань

Посібник ВОІВ для країн з перехідною економікою з питань інтелектуальної власності при оцифровці нематеріальної культурної спадщини

 

Детальніше з програмою ХІX Міжнародної науково-практичної конференції „Актуальні проблеми інтелектуальної власності” можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної служби.

 

Джерело: mon.gov.uaПоділитись новиною:

20 Серпня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Тетяна Марченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте