Новини | без цензури!

1/3

Депутати продовжують відхрещуватись від афери Руслана Демчака

Вслід за народними депутатами Андрієм Шиньковичем та Анатолієм Матвієнко, Юрій Македон визнав фальшування підписів народних депутатів під листом Демчака до Міністерства.

Лист, який надійшов до Міністра аграрної політики та продовольства був нібито підписаний більшістю народних обранців від Вінниччини,

Як  виявилось насправді, підпис народного депутата Андрія Шиньковича був підроблений. Шинькович у ЗМІ публічно сказав, що його підпис недійсний і направив листа на ім’я Міністра.

1601960

Народний депутат Анатолій Матвієнко 31 січня на зустрічі із колективом Вінницького аграрного повідомив, що підписав цей лист, у кулуарах і не бачив коли його підписували інші депутати. Після відвідування Вінницького аграрного його думка щодо керівництва університету та колективу загалом дуже змінилась. І він чітко сказав, що знаючи ситуацію, яка є насправді ніколи б не підписав лист.

26 березня у Вінниці, представникам громадськості, Македон публічно спростував свою причетність до листа, сфальшованого нардепом від БПП Русланом Демчаком. Зазначивши, що його підпис підроблений. При цьому встиг оббрехати своїх колег. 

Поки вони сваряться і звинувачують один одного страждають прості люди, працівники, педагоги та студенти Вінницького національного аграрного університету.

Депутатська недоторканість це ширма за якою ховаються депутати і тільки Президенту сьогодні під силу вплинути на те, чим займаються депутати і що поєднує антипрезидентську Суслову з членами президентської фракції Ткачуком, Македоном, Фірсовим. пропрезидентської фракції?

korrespondent.net

Поділитись новиною:

29 Березня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Михайло |

22:32 29 Березня, 2015

 

 

(+1)

Європейські депутати.... Хахах як діти в школі, їх обріхують, обводять кругом пальця, а вони ніяк не реагують, я б того демчака вже засудив

анонім |

22:37 29 Березня, 2015

 

 

(0)

Я вам скажу так хтось дуже хоче приватизувати вищу освіту в Україні, ласий шматок для казнокрадів нової ради

Світлана |

23:09 29 Березня, 2015

 

 

(0)

Схоже, що ВРУ перетворилася на кубло шавок, що служать панам-олігархам, а на народ їм наплювати

Володимир |

00:52 30 Березня, 2015

 

 

(0)

Цей Демчак - аферист, яких світ не бачив!!! Македон злякався людей, як дворняга почав відхрещуватись... ГАНЬБА цим депутатам!!!

Олена |

13:18 30 Березня, 2015

 

 

(-1)

Такі депутати нічого доброго людям не зроблять.У жовтні разом з місцевими виборами потрібно провести вибори до Верховної ради за новим законодавством.

Тетяна |

17:52 30 Березня, 2015

 

 

(0)

Такі депутати, як Демчак, просто ганьблять президентську фракцію! Дорвалися до владиі вирішили понабивати собі кармани! Не лізьте до університетів! Те, що стільки років будували разом, за підтримки Григорія Калетніка, вони зараз намагаються зруйнувати!!! Григорій Миколайович - найкращий ректор! Я сподіваюсь, що майбутні вибори це покажуть! Григорій Миколайович, усі викладачі, студенти, працівники ВНАУ - це велика родина!

Аліса |

19:34 30 Березня, 2015

 

 

(0)

Та в цивілізованих країнах за підроблення підпису відправили б на нари, а у нас переливають з пустого в порожнє, аби народ задурити.

Роман |

19:28 04 Квітня, 2015

 

 

(0)

Ох і підлий цей Димчак, вже таких справ наворотив, довго прийдеться відбріхуватися від своїх дій!!!Навіщо тримати таких депутатів, які невідомо кого завтра підставлять!!!!

Людмила |

23:41 19 Квітня, 2015

 

 

(0)

До чего уже дошел Демчак, мало ему махинаций и денежных афер, так он уже и подписи подделывает, куда смотрит власть, это же просто позор президентской партии!

Костя |

15:07 21 Квітня, 2015

 

 

(0)

Ганьба таким вчинкам та таким депутатам, як Демчак! Мабудь хоче відхопити ласий шматок від аграрного...

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте