Новини | без цензури!

1/3

Македон прагне зняти Руснак із виборів у Вінницькому педагогічному університеті

Вибори ректорів українських ВНЗ підняли не аби яку інформативну хвилю. Тільки зараз депутати зрозуміли, що вони прийняли Закон «Про вищу освіту», яким надають повну автономність університетам і тим самим втрачають будь-які важелі впливу, як на керівництво університетів так і структури загалом.

Зрозумівши те, що втрачають контроль, не довго думаючи, вони вирішили захопити те, що не можуть контролювати. Рух так званих рейдерів очолили Ірина Суслова, Юрій Македон та Єгор Фірсов.

Університети були вибрані не аби які, а флагмани в своїх галузях: Національний університет «Одеська юридична академія», Національний університет державної податкової служби України, Вінницький національний аграрний університет та ряд інших топових ВНЗ країни.

До кожного з університетів підбирають свої важелі та методи тиску. Так Юрій Македон нещодавно виступив за недопущення Руснак Ірини Євгеніївні до виборів на посаду ректора Вінницького національного педагогічного університету, через те, що вона була призначена на період проведення виборів на посаду в.о. ректора.

 

 

Але на, що посилається Македон? - На думку Міністра, а Міністр у нас що тепер Закон? У Законі «Про вищу освіту», яким регламентуються вибори ректорів вищих навчальних закладів, чітко і виключно прописано: «Кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу повинен вільно володіти державною мовою, мати вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років. Кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу державної чи комунальної форми власності має бути громадянином України». Все решта це умодомисли, які не мають нічого спільного з реальністю.

Сьогодні в той час коли в країні настільки плачевна ситуація, що ми знаходимось в переддефолтній ситуації, коли рівень державного боргу перевалив за 100% ВВП, коли ціни в магазинах б’ють будь-які уявні анти рекорди, коли населення живе в страхові, боячись навіть подумати, що буде завтра – Суслови і Македони вирішили розпочати колотнечу, ще й в освітній галузі.

Вони не думають за майбутнє, за реформи, за коаліцію, партнерство. Працівники і студенти навчальних закладів знають більше причин, які керують діями депутата Ірини Суслової та її подібним. Політики вкотре обдурюють громадськість гаслами про порядність своїх намірів. А щоб збити людей з пантелику, називають це люстрацією. І так зрозуміло, що сама Суслова зовсім не орієнтується у питаннях освіти, сама вона ледь закінчила університет із середнім балом трохи вище 3, вона просто пливе за течією чиїхось вказівок та грошей.

Вибори – це невід’ємний прояв демократія. Нажаль Сусловим і Македонам це не знайомо, вони живуть у світі варварства та автократії.

Джерело: kraina.name

Поділитись новиною:

02 Квітня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте