Новини | без цензури!

1/3

Проти Ірини Суслової відкрили кримінальне провадження за брехню

Проти скандального народного депутата від партії «Воля» Ірини Суслової відкрили кримінальну справу за брехню та наклеп.

Проти скандального народного депутата від партії «Воля» Ірини Суслової відкрили кримінальну справу за брехню та наклеп. Про це стало відомо під час прес-конференції у п’ятницю, 3 квітня в УНІАН, де вона разом із своїм патроном від «Волі» Юрієм Дерев’янком, давали прес-конференцію на тему люстрації у вузах, мовляв, це дуже важливо і актуально сьогодні.

Після півгодинного виступу народних депутатів журналісти почали активно ставити запитання до яких явно не були готові Суслова і Дерев’янко. Їх просто «затролили». Зокрема один із журналістів пригадав слова Єгора Соболева про те, що Суслова і Дерев’янко є талановитими шахраями і, напевно, Соболєв щось таки знає.

Громадські активісти найперше запитали депутатів чи розуміють вони, активно втручаючись у роботу навчальних закладів, що своїми діями не лише дестабілізують ситуацію у найавторитетніших навчальних закладах, а й підіграють на руку Кремлю.

Ні Суслова, ні Дерев’янко не далижодної відповіді на питання. Суслова все говорила, що її дії навкруги люстрації у навчальних закладах пов’язані зі зверненнями громадян, але не назвала конкретних осіб, які до неї звертались, так і не сформулювала претензії до керівників навчальних закладів, яких зібралась люструвати.

Більше того, вона наробила стільки ляпів, що викликало ще більший шквал запитань. За кілька хвилин вона встигла розказати, що у Вінницькому аграрному університеті було звільнено близько 40% професорсько-викладацького складу, але прізвища так і не надала; дисертації докторів наук і кандидатів назвала плагіатами і звинуватила їх у некомпетентності; приписала керівнику вузу будівлю неіснуючих підземних паркінгів і вертолітних майданчиків та інше.

На зауваження журналістів визнала, що не має ніяких повноважень та прав, як народний депутат, вмішуватись у діяльність будь-якого університету і вибори ректора мають відбуватись згідно Закону України «Про вищу освіту».

Одним словом, наговорила стільки, що наразилась на критику не лише журналістів. А й правозахисників, які сказали Сусловій, що їй за безпідставні наклепи та оббріхування світить стаття Кримінального Кодексу від 2 до 5 років. Відповідне звернення уже спрямовано до Генеральної Прокуратури України.

Ось такий модний тренд у нинішнього законодавчого сезону - якщо не знаєш що робити - люструй. Слід наголосити - збільшувати зарплати і пенсії народним депутатам тепер не до лиця, допомагати нужденним тим більше. А от проводити люстрацію, іншими словами займатись масовим рейдерством у країні, де відбувається кровопролиття - саме час.

vn.20minut.ua

Поділитись новиною:

09 Квітня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Сергій |

14:01 10 Квітня, 2015

 

 

(-1)

Вже пора їй зрозуміти, що її ось ці дєлішки так просто не пройдуть. Сьогодні вона придумає одне, завтра їй шось інше в голову прийде. Ганьба таким депутатам.

Михайло |

22:08 13 Квітня, 2015

 

 

(-1)

я взагалі не розумію як вона потрапила до парламенту це створіння іншим словом її навіть назвати важко, обливає всіх брудом, бреше як остання циганка, знімате вже швидше свою недоторканість і відповідайте за свої вчинки і слова!

а |

14:05 10 Квітня, 2015

 

 

(-1)

р

Олександр |

15:39 10 Квітня, 2015

 

 

(-1)

Суслова-платний замовний проект. Якийсь дядько дав два рубля-от вона і нападає. Не варто прислуховуватись до малолетніх дівок

Валентина |

21:21 10 Квітня, 2015

 

 

(-1)

Квіт відпочиває... І чого ж це Ірину Суслову Яценюк не поставив Міністром освіти?

Ірочка |

13:00 13 Квітня, 2015

 

 

(-1)

Нарешті, це продажне дівчисько буде витрачати гроші,щоб відкупитися,а не всякою брехнею займатись. Давно потрібно було її посадити за клівіту.

Андрій |

09:24 14 Квітня, 2015

 

 

(-1)

надіюсь покарають її за це. говорила на камери, хай тепер думає. продажна шкура!

Вова |

20:58 14 Квітня, 2015

 

 

(-1)

Бачу я не однодум. Багато людей вважають, що Суслова - це гавно. І як тільки таких в парламенті тримають.

віка |

21:48 27 Квітня, 2015

 

 

(-1)

оце такі у нас народні захисники. готові по головах іти заради грошей. і чого їм все мало і мало

Соня |

02:22 03 Травня, 2015

 

 

(-1)

Вже давно пора Суслову за грати посадити на пару років, щоб думала спочатку перед тим як брехати та займатись рейдерством у країні.

Соня |

02:24 03 Травня, 2015

 

 

(-1)

Вже давно пора Суслову за грати посадити на пару років, щоб думала спочатку перед тим як брехати та займатись рейдерством у країні

Віка |

01:18 04 Травня, 2015

 

 

(-1)

Вже давно пора Суслову за грати посадити на декілька років, щоб думала перед тим як брехати людям та займатись рейдерством у країні

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022