Новини | без цензури!

1/3

Депутати вирішили, як розслідувати корупцію в уряді

За дорученням голови Верховної Ради Володимира Гройсмана створили робочу групу на базі двох комітетів – антикорупційного та з питань правоохоронної діяльності. Вона і займеться вивченням можливих корупційних діянь.

Самі ж парламентарі визнають – це тимчасовий вихід зі становища. Мовляв, робоча група не має таких повноважень, якими б володіла тимчасова слідча комісія.

Свої результати експерти мають надасти парламенту до 7 травня. Зараз Генпрокуратура вивчає факти, оприлюднені колишнім очільником Держфінінспекції Миколою Гордієнком.

Додамо, конкурсна комісія пропонує кандидатури юристів Артема Ситника та Миколи Сірого Президенту України Петру Порошенко на посаду директора Національного антикорупційного бюро України.

Джерело: Телеканал новин "24"

Поділитись новиною:

10 Квітня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Кукенвак |

17:08 20 Квітня, 2015

 

 

(+1)

панове і пані хочу щоб ви допомогли цим дітям я вам скидаю ссилки тому що я не бачу крашого варіанта як в коментаріях а їх прочитайте санітарки і медсестри хороші це тільки дві верхівки Вінницька і Інтерната вони почали пресувати санітарок нишпорят кругом особливо сестра-господарька і старша-медсестра тому що їм не подобається що на них сподіваюс на вас і доглят за дітми классний а харчування могли б покращити дітям щодня дают кабачкову ікру вони її вже не хочут а її ще стане на два роки чому ні хто не хоче допомогти прочитайте коментарії під кожною статею тому що ви забули і це правда що там написано дhttp://lad.vn.ua/skandaly/kerivnictvo-ladizhinskogo-internatu-zvinuvachuyut-v-korupcii-ta-zlovzhivannyah.htmlКерівник мудепартаменту соцполітики Вінницької області може сісти на 10 років за хабар

Екап |

18:34 20 Квітня, 2015

 

 

(0)

Введіть текст...Федор |08:48 24 Грудня, 2012 (0) я не верю, я знаю интернат, для нормальных детей, где на каждого ребенка приходится по 1,5 работников, пересчитайте своих работников... ВідповістиЛюдмила |10:34 16 Лютого, 2013 (0) федор, а вы приедьте и посчитайте сами работников. ...в интернате для нормальных детей может и приходится по 1,5 работника. в этом же интернате работать сложно, не каждый сможет Ім

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте