Новини | без цензури!

1/3

Гройсман підписав заборону транзиту російських військових у Придністров'я

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман підписав закон, що передбачає денонсацію угоди з РФ про транзит через українську територію російських військових, які тимчасово перебувають у Молдові, і скерував документ на підпис президентові.

У рядку останнього етапу проходження закону на офіційному сайті Ради вказано, що сьогодні документ "направлено на підпис президенту".

Український парламент минулого четверга денонсував угоду про транзит російських військових. Документ ще має підписати президент. Передбачається, що він набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування в офіційній пресі.

Як повідомляли, 21 травня Верховна Рада проголосувала за денонсацію п’яти угод із Російської Федерацією у військовій сфері.

Зокрема, парламент проголосував за денонсацію угоди про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації до Молдови, угоду про взаємну охорону секретної інформації з РФ.

Також розірвано угоди про організацію військових міждержавних перевезень із РФ, про співпрацю в галузі військової розвідки, про співпрацю у військовій галузі.

theinsider.ua

Поділитись новиною:

26 Травня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022