Новини | без цензури!

1/3

Роль Верховної Ради посилено нівелюють прийняттям кишенькових законів, - Ігор Єремеєв

Верховна Рада замість прийняття суспільно-необхідних законів зводить особисті рахунки, чим нищить себе зсередини.

Такої позиції дотримуються у депутатській групі "Воля народу" у відповідь на прийнятий закон щодо вимог до кандидата на посаду керівника вищого навчального закладу (№2599-1). Про це заявив у ефірі ТРК Ера голова депутатської групи Ігор Єремеєв.   

"Це не той закон, який має забезпечити добропорядність в освітній галузі, а простий спосіб зведення політичних рахунків. Якщо є претензії до якось ректора особисто, відкривайте кримінальну справу, робіть провадження і знімайте з даної посади. Але припиніть нищити Верховну Раду прийняттям таких кишенькових законів. Парламент не може таким займатися", - переконаний він.

У депутатській групі нагадують, що законопроект набрав мінімальну кількість голосів - 226 "за". В той же час, народний депутат Сергій Тарута, чий голос також зараховано, публічно заявив, що в той день був у відрядженні. Такий нечистий спосіб голосування ще раз підтверджує наявність бруду у самому законі, наголошують у "Волі народу".

"Це на совісті тих людей, які сьогодні говорять про патріотизм і про європейський вибір. В коаліції більше 300 голосів. Але, виявляється, коли треба прийняти закон, де зводяться особисті між собою рахунки, певним депутатам з коаліції треба кнопкодавити", - зауважив І.Єремеєв.

Нагадаємо, 14 травня з порушення Регламенту та фактами кнопкодавства був прийнятий закон №2599-1. Наразі він не підписаний ані головою Верховної Ради, ані Президентом.

volyanarodu.com.ua

Поділитись новиною:

30 Травня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022