Новини | без цензури!

1/3

Нардеп Македон кришує вирубування червонокнижного дубу на Ямпільщині

Екологи б’ють на сполох – на Ямпільщині нещадно вирізають червонокнижну породу дуба – червоний дуб, популяцію якого так довго культивували на Вінниччині, адже найпоширенішим місцем його ареолу є Канада та Росія.

IMG_1554

Саджанець червоного дуба коливається у ціні від 3 до 12 тис.гривень. Деревина червоного дубаміцна, довговічна і стійка до впливу зовнішніх факторів. Надзвичайно популярна у іноземців, адже з неї виготовляють елітні високоякісні меблі, паркет, столи, шкатулки, бочки, широко застосовується у суднобудуванні. Тільки 1 квадратний метр дверей з червоного дуба коштує близько 600 $. Використовували їх і для спорудження човнів - «чайок» запорізькі козаки. Більше того, згідно чинного законодавства, сьогодні дуби, які прожили понад 500 років, вважаються історичними пам'ятками.

IMG_1549

Зі слів екологів та громадських активістів, на Ямпільщині цю породу дуба вже почали вирізати у посадках. За останній місяць вирізали навіть молоді дерева. Вони вже неодноразово звертались до влади. А також до народного депутата від їхнього округу Юрія Македона з відповідними зверненнями аби зупинити свавілля браконьєрів. Проте, зі слів очевидців, все так і не зрушило з місця, бо як стало відомо, за всім цим стоїть батько народного депутата Юрія Македона

фото Македон і семейка

"Сім'я" Македона

Він обіймав високі посади на митниці у часи Януковича і зберіг чудові стосунки з контрабандистами. Вивезення за кордон рідкісної породи дуба – чудові заробітки, а маючи сина, який кришує цей бізнес, йому не страшно нічого. Тому активісти звернулись до засобів масової інформації, оскільки на місцях все «схвачено» і кругова порука – їх відправляють із одного кабінету в інший, а справа не вирішується. Екологи, активісти та громадськість вимагають негайного відкриття кримінального провадження по факту незаконної вирубки червонокнижних дерев і їх контрабанди та притягнення винних до відповідальності.

IMG_1552

20minut.ua

Поділитись новиною:

10 Серпня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Ірина |

15:49 10 Серпня, 2015

 

 

(+1)

Собі на меблі напевно зрізав?

Влад |

18:06 10 Серпня, 2015

 

 

(+1)

Воїнам АТО потрібно не лише з ворогом на сході,а ще й з добродіями по всій країні розібратись. Поки ті йдуть на смерть,звільняючи країну від загарбника,ці з мандатами, теж по-тихеньку звільняють країну від чорноземів,лісів,рік,людей...і часом не знаєш,який ворог страшніший

Вячеслав |

22:17 10 Серпня, 2015

 

 

(+1)

Вот в этом и вся суть, Украины!

Ольга |

18:42 11 Серпня, 2015

 

 

(0)

Ну чому так всі критично його хаєте... Він же працює на вас виборці!!! Ви ж за нього так гавкали, грошики брали з хлопчиками, що на тачках роздавали і кричали Македон це нова людина в політиці... Наш прохідний нардеп... Він кращий чим Оксана Калетнік, кращий чим Стаднійчук!!! І інші. а тепер, що повилазило... Ніхрена не вміє, нічого не зробив для всіх виборців 16 виборчого округу... Де відстоювання інтересів громад, що зробив для мобілізації для АТО. В округ так приїхав тихцем кого зігнала колишня еліта РДА, щоб побачити благодійника і прийняти прошенія, а там похрен Ви всі... Ні Могилеву, ні Ямполю, ні Крижополю, ні Чечельнику всі обіцянки виконуйте самі... Як працював на Калетнік Оксану та Г. Калетніка так і працює... А зараз на себе рідного, хіба ще так пощастить розвести лекторат... Мабудь ні!!! А може їх треба відкликати такого народного обранця, хоч раз щось путнє вніс в парламенті ні! Так, що хто кричав Македон вперед, перемога радійте він нам допоможе Ви вже все отримали тепер Македон подбає як набити швидше гаманець і поставити свій бізнес своїх патронів... Гроші треба відпрацьовувати їх даремно йому не дали... А ви вірте все буде добре він локшину вам добру повішав... Радійте за нього і пишайтесь він про вас дбає увісні... Ганьба тим хто протягував це лайно з Могилева краще голосували за Сіранта той хоть щось робить!!!

Міла |

14:35 30 Серпня, 2015

 

 

(0)

Хотіли жити по-новому, але як тільки патріоти, що на собі вишиванки рвуть, дориваються до влади, жага до збагачення приправлена безкарністю та зверхністю до людей бере гору.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте