Новини | без цензури!

1/3

"Посаду першого проректора я не займаю і не мрію бути на посаді в.о. ректора ВНАУ", - Григорій Калетнік

Здається, лише ледачий останнім часом не придумав нову невдалу плітку про Вінницький національний аграрний університет, та про ніби то прагнення Президента Григорія Калетніка стати його ректором. 

Пропіаритись на імені керівника одного із кращих навчальних закладів країни є багато охочих і серед забутих або невідомих представників засобів масової інформації, і серед горе-чиновників та депутатів-невдах. Марнославцям, звісно, краще написати тисячі статтей про людину, яка до провладних регресивних реформ немає ніякого відношення, аби лише не наводити лад в доведеної до зобужіння країні. З метою роз’яснити ситуацію всім цікавим, Григорій Миколайович Калетнік дав офіційний коментар:

"Прочитавши чергову байку депутатки Суслової, хочу повідомити, що посаду першого проректора я не займаю і не мрію бути на посаді в.о. ректора. 

Обраний колективом ректор ВНАУ В.А. Мазур активно працює і будь-яких намірів піти в творчу відпустку не висловлював. 

Знаючи Віктора Анатолійовича, можу відповідально заявити, що він ніколи не дозволив би собі, навіть на самий короткий термін, залишити посаду, при такому складному фінансуванні державою вищих навчальних закладів. А відтак необхідністю мобілізовувати весь колектив до пошуків додаткових джерел та здійснювати контроль за ефективним використанням наявних ресурсів. 

Депутатці Сусловій хочу порадити не займатись написанням брехливих пасквілів, не витрачати кошти платників податків на пустопорожні перевірки. 

У міністра є багато серйозних справ, які не завжди вчасно опрацьовуються та вирішуються саме через те, що чиновники міністерства витрачають час і гроші на пошуки неіснуючих привидів. 

Дивує, що працюючи помічником депутата-регіонала пані Суслова не навчилась нічому порядному, а засвоїла тільки найгірші якості. 

Документи про освіту свідчать, що Вам важко даються науки, але все ж, при такій посаді, необхідно вміти аналізувати хоча б статистичні дані. А цифри річ неспростовна. Зверніть увагу як було

11

Комунальні тарифи взагалі жах!

Ось за ці «досягнення» вам потрібно відповідати перед народом України!

А не за те в якому університеті хто з науково-педагогічних працівників у відпустці.

Ви знищили економіку, знищили робочі місця. Ви обманули майдан. Ви обіцяли людям справедливість, законність, ліквідувати корупцію, а розвели корупцію до небачених розмірів. Замість розбудови економіки, ви відволікаєте увагу людей на пошук відьом і політичні переслідування.  

Ви навіть не розумієте, що прийнявши за цих 1,5 року майже всі норми законів 16 січня 2014 року тепер називати їх "диктаторськими" вам уже не личить. Один і той же закон не може бути при одній владі диктаторським, а вже при іншій благом людським. 

Не можу вам рекомендувати зайнятись виконанням обов’язків народного депутата по удосконаленню законодавства та розвитку економіки і покращенню життя людей, бо уже видно, що на це ви не здатні. Тому хоча б не заважайте іншим".  

facebook.com/kaletnik.g.m

 

Поділитись новиною:

22 Вересня, 2015

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Михайло |

12:17 22 Вересня, 2015

 

 

(0)

Депутатам нічим зайнятись більше? в мене сімя скоро не буде мати що їсти через ваші ігри! займись хоч чимось корисним, а якщо не можеш звільни місце! - не дурно цю Суслову Самопоміч поперла із свої лав! її інтелект близький до 0

Вікторія |

16:39 22 Вересня, 2015

 

 

(0)

Як би не паплюжили минулу владу, але при ній ми хоча б могли відкладати хоч якісь кошти і розрахувувати на пару днів на перед, а зараз ми не те що відкласти не можемо, а навіть до наступної заробітної плати дожити без боргів не можемо.

Владислав |

17:49 22 Вересня, 2015

 

 

(0)

Ніколи на бачив Суслову у верховній раді. ЇЇ що придумали для того, аби з Калетніком розбиратись? То не ту задля цього нанйняли-бо ні розуму ні сил в неї для цього не вистачить. Дівка певно перед виборами лекторату обіцяла і зарплати високі, пенсії розкішні,школи і лікарні. А натомість що?? Незрозуміла депутатка разом з подібними нічого іншого не роблять,як біжать за Калетніком і гавкають. Озирніться,ми країну втрачаєм,а ви,марнославці паплюжете імя людини,яка і без депутатства може лад навести-і в Аграрному,і на своїх виборчих дільницях, де тепер господарюють інші,подібній Суслові

Лариса |

18:50 22 Вересня, 2015

 

 

(0)

Зовсім не варто було нагадувати про ціни, які виросли разом з доларом у три рази. Це всім давно відомо. Так нас же й далі дурять: кажуть, що з вересня піднімуть зарплати і пенсії, натомість знімають індексації, а ціни вже на цьому тижні знову виросли. А що взимку люди робитимуть, коли треба буде одягнутися тепліше і за газ заплатити7

Оксана |

19:06 22 Вересня, 2015

 

 

(0)

Чому там, де з'являється Суслова, утворюється коолворот брехні, пліток і галасу. Вона ж не у Ляшка в команді. Схоже, що наша ВР перетворилася на зборище олігархів, корупціонерів, брехунів і скандалістів?

ОЛЬГА |

20:25 22 Вересня, 2015

 

 

(0)

МММММ

Олександр |

17:15 24 Вересня, 2015

 

 

(0)

Якщо закони 16 січня старої влади називають диктаторськими, то як можна назвати закони нової влади,що ведуть до геноциду нації???

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022