Новини | без цензури!

1/3

Поліцейський, який застрілив пасажира BMW: «Вася … тобі пощастило, що я в голову не попав»

Із оприлюдненого запису з відеореєстраторів працівників поліції щодо інциденту з BMW, який так ретельно приховували, чітко видно, що поліцейські патрульні явно перевищили службові повноваження і не лише стріляли, коли машина рухалась, а й тоді, коли вона зупинилась впритул по лобовому склу, що несло пряму загрозу життю людей. 

Внаслідок цього застрелили неповнолітнього пасажира авто Михайла Медвєдєва. Дивом не отримали поранення ще 2 пасажира і водій та й один із патрульних, після рясного обстрілу 24-річного поліцейського - вінничанина Сергія Олійника.

Як зазначає адвокат Анатолій Баршиловка: поліцейські порушили надзвичайно багато норм: по-перше – не було попереджувального вистрілу в повітря; по-друге – обстріл в сторону автомобіля вівся на великій швидкості; по-третє – чому не були прийняті міри механічної зупинки автомобіля чи відбувалась координація та узгодження таких дій патрульних. Та ці питання вже до тих, хто навчав поліцейських. Він переконаний, що саме вони солідарно мають розділити вину своїх підлеглих, в першу чергу заради того, щоб упередити в майбутньому такі дії працівників поліції. Цілком очевидно -  поліцейські не розуміють свого злочину, вважають, що діяли правильно, не розуміють різниць між адміністративним і кримінальним правопорушенням. Також не розуміють як мали діяти в цій ситуації. Як результат – загинув неповнолітній, який не мав ніякого відношення до скоєного адміністративного правопорушення. 

Провину за це має взяти на себе керівництво МВС і Національної поліції за підготовку патрульних, а «не захищати в апеляції підсудного всіма доступними способами", - як наголосив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ  Аваков.

  На його думку, українська прокуратура та судові органи хочуть дискредитувати нову поліцію, яка символізує реформи.

"Не повинно бути непідсудних, як і не повинно бути таких судів і прокурорів, які спокійно випускають на волю Садовника, вбивцю Небесної сотні, Єфремова, Лукаш, Мельника... і зовсім недавно - мажора, який убив жінку, за 137 тис. грн. І в темпі відправляють в камеру поліцейського, який виконував свою роботу, ні від кого не ховається, який надав усі докази слідству, який має поруки від двох десятків нардепів, голови Нацполіції і міністра", - зазначив Аваков.

Звичайно, злочини Мельника, Садовника чи інших ніхто не скасовує, але яке це має відношення до даного інциденту?! Це не знімає і злочину поліцейського та тих, хто його навчав.

Поділитись новиною:

19 Лютого, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте