Новини | без цензури!

1/3

Антикорупцій рух Саакашвілі "проти дебілів", завітав до Вінниці

1 березня Вінницю охопив грузинський антикорупційний рух. 

В рамках туру "За очищення" губернатор Одещини Михайло Саакашвілі завітав у наше місто, аби провести форум і ще раз народ переконати, щоб подолати корупцію в Україні - Яценюка потрібно відправти у відставку. За такі зустрічі з електоратом прем'єр назвав Михайла гастролером. Саакашвілі зі своїми прибічниками, нардепами Чумаком і Лещенко, колег по парламенту теж не шкодували - називаючи їх дебілами і скотиняками.

На форумі Саакашвілі пенсіонери та громадські діячі уважно слухали, як грузинський реформатор збирається змінити Україну на краще. Саакашвілі у свою чергу критикував усіх корупціонерів і олігархів. Усіх, окрім Президента. Подеякують, "Рух за очищення" - це проект самого Порошенка. Рейтинги перед виборами потрібні, а БПП з його депутаттами - аферистами нажив лише відразу у народа. Так чи інакше, людям байдужі ігри політиків, їх цікавить те, що болить. От і вінницькі фермери запитали відомого грузина -з Яценюком зрозуміло, а де ж Президент, чому забув про людейі село, які годують країну?

Окрім Вінниці Михайло Саакашвілі із очисним рухом планує завітати у ряд інших обласних центрів. Якщо не завадить його опонент пан Яценюк. 1 березня кабмін під грузинського губернатора видав спецпостанову, згідно якої держслужбовцям забороняється паплюжити владу.

Поділитись новиною:

05 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022