Новини | без цензури!

1/3

Українці не можуть в'їжджати до Білорусі з ID-картками

Українці не можуть в'їжджати до Білорусі з новими паспортами у вигляді ID-картки.

Про це повідомляє Державний прикордонний комітет Білорусі.

Як відомо, з 1 січня 2016 року в Україні почали видавати внутрішні паспорти нового зразка у вигляді пластикової ID-картки.

"Українські громадяни помилково розраховують в'їхати на територію Республіки Білорусь за цими новими електронними документами", - заявляє Держприкордонкомітет Білорусі.

"За чинною двосторонньою угодою між Республікою Білорусь і Україною від 2009 року про безвізові поїздки громадян, новий український паспорт у вигляді ID-картки не передбачено як документ для пропуску через державний кордон Республіки Білорусь", - пояснюють там.

"Крім того, українська сторона досі не ініціювала між МЗСами процедури про визнання даних ID-карток як дійсного документа для перетину кордону в рамках безвізових поїздок", - заявили в білоруському відомстві.

У зв'язку з цим "до врегулювання даних питань білоруська сторона може пропускати через кордон громадян України лише за дійсними документами: закордонними паспортами (для власників ID-карток) і внутрішніми паспортами старого зразка (у паперовому вигляді)".

pravda.com.ua

Поділитись новиною:

06 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022