Новини | без цензури!

1/3

Депутат від БПП Руслан Демчак на Вінниччині імітує зустріч із виборцями

За статусом, депутат представляє інтереси всієї територіальної громади, несе обов'язки перед виборцями.

Також у депутата є власний фонд який, у разі нагальної потреби, зобов’язує його надавати матеріальну допомогу виборцям. Таке правило. Та, схоже, на президентських депутатів ці закони не розповсюджуються.

Нардеп від Блоку Петра Порошенко Руслан Демчак, який пройшов у Верховну Раду за рахунок довіри виборців 18 округу (Вінницька область) з народом не зустрічається, їх проблеми ігнорує. Демчак родом із містечка Липовець, Вінницької області. Земляки купились на обіцянки афериста, проголосували за нього - тепер за це розплачуються. Руслан Євгенійович навчився імітувати зустріч з виборцями. Приїздить на округ,зустрічається там лише із довіреними особами, робить купу фотографій, на сайті звітує про виконану роботу. Люди з особливими потребами, інваліди,сироти, вдови героїв АТО,які дійсно потребують допомоги нардепа, на зустрічі з ним потрапити не можуть. Не царська це справа олігарху-аферисту з простим людом зустрічатись, тим більше кошти на вирішення їх клопоту виділяти.

Виборці 18 округу були дуже вражені тим, що їх обранець президентський депутат Демчак не проголосував за відставку бездіяльного уряду, в той час коли на засіданнях депутати райрад Вінницької області висловили недовіру уряду Яценюка. Селяни б’ють на сполох - на носі посівна кампанія. На підтримку з боку народного депутата не сподіваються. Прийдеться окрім турботи про наступний урожай самотужки дбати про ремонт доріг, медичні та освітні заклади, що руйнуються на очах. В той час,коли «дорогий» земляк Демчак щодня збагачується на аферах з продажу земель, рейдерських захватах держпідприємств, відкатах від банкруцтва банків, селяни на Вінниччині ледь жевріють на копійчані пенсії та зарплати.

ep-ua.tv

Поділитись новиною:

10 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Оксана |

22:01 11 Березня, 2016

 

 

(-1)

Депутат Демчак імітує зустрічі з вибрцями, депутати ВР імітують роботу... А Європа імітує бажання допомогти Україні. І це називається "жити- по-новому".

Аліна |

22:01 11 Березня, 2016

 

 

(-1)

Мене це зовсім не дивує... Імітувати він мастак. Впринципі, це все, що він і вміє.

Олена |

13:29 12 Березня, 2016

 

 

(-1)

Та Демчак так забрехався перед людьми, що й показуватися до них боїться. Думає, що все йому зійде з рук, як раніше.

Світлана |

22:27 14 Березня, 2016

 

 

(0)

А це вже показник роботи всіх представників БПП. Вони вже людей бояться, бо ж народний гнів непередбачуваний. Особливо на голодний шлунок.

Олег |

21:05 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Демчаку ніколи не був цікавий ні Липовець , ні тим більше інші райони округу , він завжди з захопленням розповідав про Лондон і Париж . Маючи маєток в Лондоні Демчак завжди цим пишався .

Микола |

21:09 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Як можна було в нардепи обирати Демчака , сім'я якого проживає в Лондоні ? Невже хтось сподівався , що такий обранець справді перейматиметься долею українського села ?

Люда |

21:12 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Три неділі депутати ВР України на канікулах , якби проблеми округу були цікаві нардепу , він в цей час займався б округом . Але ж коли в нардепів канікули , то вони відпочивають за океаном і Демчак не виключення .

Катя |

21:16 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Про який фонд нардепа може іти мова ? Демчак- мільйонер ! В нього грошей кури не клюють , але барига є барига , навіть якщо вдає з себе банкіра.

Олесь |

21:19 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Уряд піднімає тарифи , називаючи це реформами , а Демчак займається аферами , називаючи це депутатською діяльністю .

Ірина |

21:20 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Такі як Демчак не даремно бояться виборів до ВР України , бо вдруге ніхто не купиться на їхні байочки .

Петро |

21:23 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Не проголосувавши за відставку Яценюка , Демчак автоматично зарахував себе до ворогів простого народу . Як про це можна розповісти виборцям на зустрічі ?

Євген |

21:26 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Нардепам сьогодні не до виборців і не до зустрічей . Вони ділять грошові потоки , деребанять бюджет і головне - визначають кому сісти в прем'єрське крісло, щоб захопити всю владу в країні .

Наталя |

21:28 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Демчак добре розуміє , що зустрічатися з виборцями по-справжньому , треба звітувати про свою роботу , але якщо сказати нічого , то краще зовсім не зустрічатись .

Василь |

21:32 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Які зустрічі ? Про що говорити ?Про дорожчий в тричі долар ? Про ріст комуналки ? Про нестримні ціни ? З такої зустрічі можна і не вийти , виборці закидають тухлими яйцями .

Саша |

21:35 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Дороги , лікарні , школи на окрузі Демчаку не цікаві , значно цікавіший готель " Либідь " в Києві ... Але хіба це виборцям розкажеш ?

Орест |

21:38 15 Березня, 2016

 

 

(0)

Демчак обов'язково зустрінеться з виборцями , коли придумає як пояснити людям " життя по - новому " до якого довела народ його політсила .

Дмитро |

19:32 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Депутати імітують зустрічі,імутують війну, імітують світле майбутнє. Обираються від Липовеччини а самі живуть в Лондоні і плювали вони на всіх виборців,плювали на країну. Тому Україна запльована і народ нещасний

Жанна |

19:38 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Страшно за наших дітей,за майбутнє страшно! Як жити в країні,де народ обирає таких от мерзотників? Люди сподівались,що допоможе,люди ж знали що від президента депутат. А що вийшло? Аферист,півкраїни привласнив.

Ліна |

14:39 01 Квітня, 2016

 

 

(0)

Як обіцяти. то всі мастаки, а коли доходе до справи, то обіцянок вже й як не було! соромно за таких людей.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022