Новини | без цензури!

1/3

Хомутинник замовив Матіоса

"Хомутинник – більшість людей не знають, я сам дізнався, хто такий Хомутинник ось зараз, коли мені сказали – всі питання вирішувати з Хомутинником. Я взагалі не знаю, як він виглядає", - цей вислів губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі став крилатим.

Як виглядає голова Комітету з питань податкової та митної політики  Віталій Хомутинник дійсно мало хто знає, а от про його корупційну діяльність ходять легенди. Саме цей нардеп є автором і виконувачем найгучніших афер  на українській митниці, за увесь час її існування.

Співголова депутатської групи "Відродження"  Віталій Хомутинник,як і кожен порядний представник нинішньої «чесної» влади краде і списує власні гріхи на попередників, хоч і сам недавно був регіоналом. Тепер Хомутинник взявся за соратників,а саме за заступника генпрокурора Матіоса,замовивши ряд критичних статтей. Чим не догодив прокурор митнику,можемо лише здогадуватись. Можливо Матіос зацікавився брудною діяльністю Хомутинника? Дійсно,звідки у молодого політика такі статки, які тіньові схеми він прокручував?

З травня 2002 року Віталій Хомутиннік обраний народним депутатом Верховної Ради України від Партії регіонів. У грудні 2012 року став головою Комітету з питань податкової та митної політики. Відтоді гроші, отримані від нескладних, але скоординованих вправними руками маніпуляцій, нескінченними потоками почали стікати до гаманця вправного Хомутинника. Власне,він є творцем податкової реформи, яка вивела на вулиці з простягнутою рукою тисячі дрібних підприємців. Віталія Хомутинника, за інформацією експертів у підприємницькому та податковому середовищі, називають головним збирачем відкатів від незаконного відшкодування ПДВ. За даними звітів ДПАУ, лише у 2008-09 роках податковою було відшкодовано підприємствам і організаціям більше 34-х мільярдів гривень щорічно, з них, зазначають експерти, більше 17 мільярдів - так званого «сірого» або «чорного» (тобто, незаконного) відшкодування ПДВ. Фахівці відзначають, що відкати при цих операціях становили від 25 до 70 відсотків від суми відшкодування - саме ці гроші і йшли в «касу» пану Хомутиннику.

Митниця теж для нього стала золотим дном.  За керівництва Віталієм Хомутинником митним комітетом, держбюджет втрачав за рік до 100 млрд.грн. Під час розмитнення товарів, тільки 50% плати надходить до бюджету, решта йшла до рук Хомутинника. То не дивно, чому про Хомутинника тепер говорять,як про найбагатшого політика ВР. У 2014 році він задекларував 300 млн.грн,у 2015 році купив яхту за 51 мільйон євро. Також Віталій Хомутинник є знаним колекціонером картин, дорогих годинників, автівок, квартир, підприємств. Агрохолдінг "Кернел" Хомутинника займає 7 місце в рейтингу Forbеs "200 найбільших підприємств" В одній з найбільших українських аграрних груп лише у другому кварталі 2016 фінансового року чистий прибуток збільшився майже в 3 рази - до 117,75 млн доларів. У березні 2016 року народний депутат планує обзавестися елеваторними потужностями і збільшити земельний банк. Антимонопольний комітет України дозволив компанії Uniline Finance Хомутинника отримати контроль над ще одною офшорною юрособою, Astev Investment Company. Остання володіє Фісаковським елеватором в Запорізькій області, а також рядом підприємств у Дніпропетровській. Загальні потужності Astev Investment Company з одноразового зберігання зерна — 70 тис. т. За оцінками фахівців, ринкова вартість активів Astev Investment Company може варіюватися в діапазоні 22-37 млн дол.

 З паном Хомутинником також пов'язано чимало гучних скандалів. Нещодавно у Верховній Раді  журналіст "Українських новин" сфотографував смс-переписку, де вже екс глава Одеської обладміністрації Ігор Палиця звертався до лідера депутатської групи "Економічний розвиток" Віталія Хомутинника за консультацією, як правильно "вирішувати питання" на митниці, а також хто, кому і скільки при цьому "заносить". Зручним  смс-способом  Хомутинник допомагав «вирішувати питання» і голові Харківської ОДА.

Ці та інші заслуги перед Вітчизною внесли Хомутинника у список одіозних персонажів, які роками віртуозно жонглювали державними коштами завдяки впровадженню нехитрих, але дієвих оборудок, використавуючи свою "золоту" акцію в парламенті. Але чим, такому досвідченому аферисту, недогодив заступник генпрокурора Матіос? Невже наша прокуратура зацікавилась оборудками «нових і чесних» депутатів?

ep-ua.tv

Поділитись новиною:

10 Березня, 2016

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Віталій |

14:42 11 Березня, 2016

 

 

(0)

Яка паскуда. але він тому і потрібен владі аби його можна було використовувати - бо якби президент захотів то цього кнура не було б і близько у ВР, а так це така гра на публіку що є такі погані депутати але вони чомусь живуть собі як у Хреста за пазухою.....

Валентина |

22:07 11 Березня, 2016

 

 

(0)

Фото - в тему. Так колись дєдушка Лєнін дивився на нас з портрету і казав: "Верной дорогой идёте, товарищи!" А тепер, мабуть, Янукович так само думає. бо всі його смотрящіє при владі.

Марія |

22:11 11 Березня, 2016

 

 

(0)

Ще ряд таких повідомлень і остання надія на те, що нова влада - це можливість змінити життя українського народу на краще лопне, як мильна бульбашка.

Аліна |

22:30 11 Березня, 2016

 

 

(0)

в тяганині "новий і чесний депутат" проти "заступника генпрокурора" верх візьме той, у кого зв*язки крутіші, бо ж ми живемо в супер-чесній країні. А Хомутинник як г-но, не тоне ні при яких обставинах. Тож подивимося, що з того буде...

Ірен |

20:58 12 Березня, 2016

 

 

(+1)

Помінялись лише лиця, а правила гри залишились. Народ стогне - царь властвує! Не здивуюсь, якщо Петя з Яником перед сном смсками обмінюється!

Сергій |

19:24 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Спочатку всіх їли, тепер один одного почали. То для нас Україна бідна.а для них вона -олігархічна? Звідки такі кошти і статки ?? Про Хомутинника ніби про шейха арабського пишуть-заводи,параходи,кораблі

Орест |

21:14 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Антикорупційна прокуратура лише створена , НАБУ і ДБР ще не працюють , Шокін подав у відставку - їх боятися нічого , а от Матіос навіть дуже може "прищимити" хвоста Хомутинику , адже його тіньові схеми не складні хоч і дуже результативні .

Люда |

21:17 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Молоді політики , які здобули великі статки , явно не переймаються чистотою самого процесу , от і Хомутиник розуміє , що яхта за 51 млн. євро викличе багато питань .

Оля |

21:21 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Таких чиновників як Хомутиник , що мають яхти , холдинги , колекції автівок , картин , декларують мільйонні прибутки треба не те що до політики не допускати ( народ їм не в голові ) їх треба садити за грати довічно . Нехай переоцінюють життєві цінності !

Наталя |

21:24 17 Березня, 2016

 

 

(0)

В нашій країні не просто злочинно переплетені влада і бізнес , у нас такі як хомутиник є авторами податкової реформи , тобто самі творять закони , що будуть їх збагачувати .

Таня |

21:27 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Військовий прокуро Матіос один з небагатьох порядних заступників Шокіна . Касько пішов у відставку , от наші "чесні політики " і ламають голову якби і Матіоса підштовхнути до такого кроку .

Зінаїда |

21:29 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Не зачіпають тих , кого не бояться ,а якщо проти Матіоса Хомутиник замовляє критичні статті , то це означає одне - для Хомутиника " запахло жареним " .

Марго |

21:31 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Саме смішне в нашій державі те , що після таких смс-консультацій треба довго і нудно доводити , що Хомутиник злочинець .

Аліна |

21:34 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Наші нардепи і уряд сперечаються як конфіскувати гроші втікача-Януковича . Навіщо вам Янукович ? Ціла купа Хомутиників грабує країну і далі !

Павло |

21:37 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Аферист Хомутиник лише на перший погляд досвічений , насправді ж великі статки шиються білими нитками і страх перед прокурором Матіосом не безпідставний .

Яна |

21:39 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Як може чиновник , нардеп ,якому не дозволено займатися бізнесом по закону , посідати 7 місце в рейтингу Форбс " Двісті найбільших підприємств"? Чи олігархам можна ?

Толя |

21:41 17 Березня, 2016

 

 

(0)

У простих людей вся надія на таких як Матіос , бо Махніцький ,Яреми і Шокіни вже показали своє справжнє нутро ...

Сергій |

21:44 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Просто злочинці - нардепи " хомутають " бюджет , збагачуючись щодня і всіма методами намагаються нейтралізувати таких як Матіос .Ось звідки замовні статті !

Юра |

21:46 17 Березня, 2016

 

 

(0)

ВР україни , де ховаються такі слуги народу треба не просто гнати , її треба хором садити за грати ...

Іван |

21:48 17 Березня, 2016

 

 

(0)

Нажаль , таких Хомутиників не зачіпають ні люстрації , ні спецконфіскації , вони як справжнє г...о не тонуть .

Марія |

23:08 31 Березня, 2016

 

 

(0)

Бачите, яка в нас прогресивна молода політична еліта - краде не лопатою, а вагонами..

Петро |

23:16 31 Березня, 2016

 

 

(0)

цей творець податкової реформи вже таке натворив, що всім поколінням його родичів мільойнів вистачить на сім життів наперед. Такий запасливий, як білочка. Збирає мільйони, як горішки звідусіль

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022